

Parfém : Príbeh vraha
12 komentov
3
ja nadávam na kopu sfilmovaných kníh... Doriana som si napríklad po zhliadnutí traileru z trucu ani nepozrela...
(a opisy v knihe boli vážne super a neviem si predstaviť, ako to spravili vo filme... netvrdím, že som presvedčená o tom, že to bude o ničom, len že skonštatujem, že na knihu to nemá.... áno, napriek tomu, že som to mala ako povinné čítanie, nemám voči tomu averziu
(a opisy v knihe boli vážne super a neviem si predstaviť, ako to spravili vo filme... netvrdím, že som presvedčená o tom, že to bude o ničom, len že skonštatujem, že na knihu to nemá.... áno, napriek tomu, že som to mala ako povinné čítanie, nemám voči tomu averziu
4
@mielikki nahodou po zhliadnuti filmu mam chut tu knihu si precitat..samozrejme v slovencine
a Doriana knihu zohanam uz pekne dlho a furt nic... chcem si to najprv precitat a az potom pozriet
a Doriana knihu zohanam uz pekne dlho a furt nic... chcem si to najprv precitat a az potom pozriet
5
ja som ju čítala v češtine... na originál verziu som si akosi netrúfla, na nemčinu to bolo na mňa príliš dlhé
(a iné je vidieť najprv film, potom knihu, a iné naopak)
tá ženská je tá posledná, čo ju zabil? Lebo na to, že mala podľa mňa tak najviac 17, mi príde moc stará
ja som Doriana našla u babky na povale v krásnej väzbe, dokonca a prečítala som ho už aspoň trikrát... ale možno budem mať niekedy žalúdok aj na film a potom o tom napíšem pohoršený článok
(a iné je vidieť najprv film, potom knihu, a iné naopak)
tá ženská je tá posledná, čo ju zabil? Lebo na to, že mala podľa mňa tak najviac 17, mi príde moc stará
ja som Doriana našla u babky na povale v krásnej väzbe, dokonca a prečítala som ho už aspoň trikrát... ale možno budem mať niekedy žalúdok aj na film a potom o tom napíšem pohoršený článok
6
@mielikki mno film bol slabsi ako kniha, ale az take katastrofalne to nebolo
zato dorian gray film = odpad
zato dorian gray film = odpad
7
@n0win0u tak to asi risknem teda
mňa dorazilo a odradilo už len to, že Dorian mal čierne vlasy... ten, kt. mal mať svetlé oči a (podĺa jedného opisu dokonca dĺhé) zlaté kadere... úplne pošľapali moju predstavu Doriana!!!
mňa dorazilo a odradilo už len to, že Dorian mal čierne vlasy... ten, kt. mal mať svetlé oči a (podĺa jedného opisu dokonca dĺhé) zlaté kadere... úplne pošľapali moju predstavu Doriana!!!
8
@mielikki ale v tom filme vyzera taka mladucka..tuto je starsia veru
vsade maju Doriana vypredaneho...uz som to vselikde hladala
vsade maju Doriana vypredaneho...uz som to vselikde hladala
9
Videla som aj čítala! Parfum!
Oboje je dobré, aj filmová kvalita je prekvapujúco fajn.
Oboje je dobré, aj filmová kvalita je prekvapujúco fajn.
11
@mielikki ta biedna v nasom meste ju nema..a aj tak by som radsej tu knihu mala doma kupenu pekne v policke
12
No, pozreté... prekvapivo sa to väčšinu času veľmi neodlišovalo od knihy (chápem, že museli kdečo vypustiť), ale spraviť z Grenoilla romantického hrdinu??? Tým ma vážne naštvali.
(a o detailoch typu: Odkedy si ženské v tej dobe holili nohy? ani nehovorím
(a o detailoch typu: Odkedy si ženské v tej dobe holili nohy? ani nehovorím

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Mačacia śavāsana -
3 Spomíname ♡ -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 5
Obrázok od Kobra -
6 It's that time again... toto... - 7
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
5 @Tequila kamo , dnes som... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

(A to mi pripomenulo, že som si chcela pozrieť aj film, aby som mala na čo nadávať