

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
12 komentov
2
Ok, uz som pokojny. Toto patri k veciam, ktore jednak fakt nechces najst v krbe a dvak ani necakas, ze ich tam mozes najst. Dost ta to zaskoci. Stastie je, ze srsne boli uz mrtve. Zbavit sa os je v pohode, ale keby som otvoril krb a vyletela by z neho na mna hromada srsnov, asi by ma jeblo.
5
@trevor1994 @4 Tento je riadne velky, nikdy som nevidel takeho. Som sa normalne az zlakol, ci to nie je ten velky azijsky, hoc viem, ze ten tu neprezije, ale ta velkost je sialena Ale nope, vycistil som ho, nech vidim farby, a je to, in fact, klasicky europsky srsen. Len mega velky. Takto pokruteny ma 3,5cm.
7
Ok, fun fact, ak to nahodou dakoho zaujima. Tento je fakt fakt velky, ma 0,65 gramu. S tym, ze sa da predpokladat, ze uz stihol trocha vyschnut a tym padom stratit hmotnost, cize za ziva musel vazit este o cosi viac. Google vravi, ze mavaju medzi 0,5 a 0,6g. Cize, ano, tento je velky.
ALE teraz zabavna cast. Ta osa ma 0,01g. 6x menej.
A viete, kolko vazi udajne velky azijsky srsen? 1g? Mozno 2g? Nie. Medzi 3 a 5g. Let that sink in. Velky azijsky srsen je od tohoto hovada tolkokrat tazsi, kolkokrat je tazsie toto hovado od tej osy. Asi to zviera nechcem stretnut nazivo.
ALE teraz zabavna cast. Ta osa ma 0,01g. 6x menej.
A viete, kolko vazi udajne velky azijsky srsen? 1g? Mozno 2g? Nie. Medzi 3 a 5g. Let that sink in. Velky azijsky srsen je od tohoto hovada tolkokrat tazsi, kolkokrat je tazsie toto hovado od tej osy. Asi to zviera nechcem stretnut nazivo.
10
Dalsi update: srsen vazi uz len 0,52g po ±12 hodinach od posledneho vazenia. Da sa predpokladat, ze v tom krbe bol zdochnuty najmenej dalsich 12 hodin, ak tam schol priblizne rovnako rychlo, tak za ziva musel mat najmenej 0,7g. RIADNE hovado. Urobil som nejaky dodatocny vyskum a obavam sa, ze to bola kralovna. Pice. PI. CE. To je dost smutne. Omylom som zahubil kralovnu. To be fair, ozaj mi nenapadlo, ze ked do krbu hodim vceli vosk, tak tam cez komin prileti srsnia kralovna a skape tam. To je fakt taka chyba, ktorej sa len velmi tazko predchadza. Ale aj tak. Pice.
@luc.ka No, teraz uz budem mat nocne mory aj ja..
@luc.ka No, teraz uz budem mat nocne mory aj ja..
11
Aaaaj ked, podla obrazkov to fakt nevyzera ako kralovna Len podla velkosti a vahy. Neviem, no. V lepsom pripade som koloniu pripravil o tu najviac namakanu robotnicku ever. S tym sa nejako vysporiadaju. Rozhodol som sa radsej verit tomuto scenaru. Tak.
12
To je este nic, tu na vychode lietaju srsne velke ako sovy. Daktore zda sa mi aj hukaju. Ale nevazil som ich.

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Shalom !!! -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
!!!!!!!!!