

Svetríky a iné záležitosti
17 komentov
1
turky
1. 2.febuára 2020 23:03
To sú skutočné hviezdy na tých dveriach?
2
@turky dvere sú sklenené a dosť mi vadilo svetlo z chodby/kúpelne, takže tá "tapeta" či ako to nazvať to aspoň čiastočne zachraňuje
4
@2 Chapem ta, ja som si zacvikaval deku do dveriov ked som byval dlho v noci hore a nechcel rusit ludi.
5
@kokotis 170cm podľa mňa priemer a veľa chlapov mi povedalo, že na ženu ideál výška
@turky no ja som už nemala nervy, lebo som jeden čas mala dosť plytký spánok a každé ráno som sa budila o 5, keď vstával oco, 5:30 keď sestra a o 6 keď mama a už ma to fakt nebavilo keď som si mohla pospať trebárs do pol 8 takže sa to vyriešilo takto a síce to nie je 100%, ale dosť to to svetlo eliminuje
@turky no ja som už nemala nervy, lebo som jeden čas mala dosť plytký spánok a každé ráno som sa budila o 5, keď vstával oco, 5:30 keď sestra a o 6 keď mama a už ma to fakt nebavilo keď som si mohla pospať trebárs do pol 8 takže sa to vyriešilo takto a síce to nie je 100%, ale dosť to to svetlo eliminuje
7
@5 Tak tie biele hviezdicky nie su funkcne prave najlepsia volba, radsej nieco uplne tmave tam dat. Hej, o spanok sa treba bit jednoznacne, daj mame rano slabsiu baterku do ruky a pohroz jej domovom dochodcov ak nebude dodrziavat svetelnu hygienu.
8
@kokotis omg, vyzerám nízko?
@turky biele hviezdičky neprepúšťajú, skôr to, že sú tam medzi drevom a tapetou malé medzery a čosi... toto nie
@turky biele hviezdičky neprepúšťajú, skôr to, že sú tam medzi drevom a tapetou malé medzery a čosi... toto nie
9
Ved si daj este tu skrabosku na gumicke na oci a si doriesenia, s tym sa zrejme da zrejme vyspat vo vnutri jadroveho reaktora.
12
13
Vyzeráš tam byť taká malá, lebo to vyzerá, že máš krátke nohy.
17

Napíš svoj komentár
-
1 Semester skončil, čas venovať sa...... -
2 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
3 Vitaj doma ♥ -
4 Ben Smythe.
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
