

Slnečná sobota, ja v karanténe so zápalom ucha a prasknutým bubienkom
22 komentov
1
kerrang
9. 1.januára 2021 13:24

Tu je pod mrakom
2
skore uzdravenie zelam! Viem ze to je moc neprijemna vec ale si moc pekna aj napriek tymto tazkostiam
9
Krasne torpedo skoda ze si nepamatam uz lieky ktore mi pomohli ked som mal zapal by som ti ich poradil ja uz som mal ist do nemocnice lebo to bolo moc zle ale dva mesiace a nakoniec zabrali zlakol som sa nemocnice a preslo to ale uz je trochu poznacene to ucho na cely zivot tak dufam ze tebe sa vylieci uplne
10
Nevadí veru, bude snáď aj lepšie. A ozaj, nejak som vtedy nepostrehol druhú časť oznamu, takže prajem skoré uzdravenie
16
@kosmiklove dnes som bol po uši zahltený robotou, ale stihol som to čo som chcel.. Avšak ten ntb sa mi nemusel pokaziť, potom po konečnom odpočínku.
18
@kosmiklove mi odišla zrejme buď Matičná doska, RAM-ka alebo HDD, inak to asi nevidím.. je to už asi rachotina, keď má 8 rokov, mal by som asi uvažovať nad kúpou nového, však už sa len prehrieva po čase.
19
@kerrang ak odisla maticna tak to bude problem. vsetko ostatne ti viem dat dokopy. vcetne prehrievania

Napíš svoj komentár
-
1 Slečna Jf chcela fotku prepichnutého nosa,...
-
2 Fine X-Art Georgia_Jones && Faye_Reagan Young_Lovers...
- 3
Obrázok od Teal
-
4 I Love Cock
-
5 Praha @CrossClub Moja Prvá...
-
6 I Love Cock
-
7 2017_Alfa_Romeo_Giulia V6 Biturbo_Quadrifoglio_2. 9 2017 :+1:...
-
8 To som fotil predvčerom či kedy...
-
9 Praha @CrossClub
-
10 Alfa Romeo Giulia V6 2016 Biturbo...
-
1 Čaute ?
-
2 Ste dojebali! Preco dissujete Richarda, ...
-
3 Moje alterego haha
-
4 I Love Cock
-
5 S byvalou finskou premierkou by sme...
-
6 I Love Cock
-
7 I Love Cock
-
8 I Love Cock
-
9 Najlepšia maska na oči (z Pepca),...
-
10 Mravce! aha, aha! hyyn mravce,...
- 1
Obrázok od Thunderstorm
-
2 Birdz ste pozvaní na našu svatbu
-
3 Diky ti, birdzo, za...
-
4 Branislav "lytaryta" krkoska z belej
-
5 Krpaté plešaté hnilé vajco, alias...
-
6 Najstarsi birdzak a diplomovany oberkokot milan...
-
7 I Love Cock
-
8 Toto si nas trestanec mysli o...
-
9 Nech ti nejebe, to je...
-
10 Drsný fakt na dnes