

mokrô mača!!
22 komentov
1
onlymasque
6. 2.febuára 2014 18:28
Bože môj to je chutné
15
mne by nikdy nenapadlo okúpať mačku. Mačky sa nekúpu ! narúšaš tým jej srsť a imunitu... Podľa očí súdim, že je z toho dosť vystresovaná... chudiatko..
17
@trtken inac neviem ako jej to moze narusat imunitu.. videl som macku ktora vedela aportovat, s radostou sa hadzala do vody.. takze tak
18
@ludinko
to je tak keď niekto fláka hodiny biológie mačka sa dokáže sama olizovať a je veľmi čistotná, odstraňuje takto prebytočné chlpy, nečistoty a jej sliny pôsobia na srsť nielen dezinfekčne, ale utvárajú na srsti ochranný film, jeho odstránením pri kúpaní najmä s mydlami sa narúša srsť a koža - tým pádom aj imunita. a to ešte nehovorím o strese... taktiež funkcia ich slín je identifikačná, keďže zvieratá sa orientujú aj podľa pachu. Pokiaľ tá mačka nepadla do blata tak nie je potrebné ju kúpať, je to skôr kontraproduktívne a pre ne nezdravé.
to je tak keď niekto fláka hodiny biológie mačka sa dokáže sama olizovať a je veľmi čistotná, odstraňuje takto prebytočné chlpy, nečistoty a jej sliny pôsobia na srsť nielen dezinfekčne, ale utvárajú na srsti ochranný film, jeho odstránením pri kúpaní najmä s mydlami sa narúša srsť a koža - tým pádom aj imunita. a to ešte nehovorím o strese... taktiež funkcia ich slín je identifikačná, keďže zvieratá sa orientujú aj podľa pachu. Pokiaľ tá mačka nepadla do blata tak nie je potrebné ju kúpať, je to skôr kontraproduktívne a pre ne nezdravé.

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra -
4 It's that time again... toto... - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra -
7 Shalom !!! - 8
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Mačacia śavāsana -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
