

Mackofilny iluminatnsky oblek pre dieta od Armaniho!!!
15 komentov
1
artusios
25. 8.augusta 2014 20:47
2
ak raz budem mať decko
a to decko bude chcieť nadviazať kontakt s mimozemšťanmi, tak mu to kúpim
a to decko bude chcieť nadviazať kontakt s mimozemšťanmi, tak mu to kúpim
5
ale inac sa mi to urcitym zvratenym sposobom paci... viem si to predstavit ako sucast super ultra kuuul hipsterskeho autfitu :happy:
6
@mielikki presne!!! a k tomu bude hrat toto!
^___^
luc.ka neviem, mozno ho este len pripravovali :/
ale minimalne o 50 rokov v nejakej vzvratenej buducnosti
^___^
luc.ka neviem, mozno ho este len pripravovali :/
ale minimalne o 50 rokov v nejakej vzvratenej buducnosti
7
11
ono je to trocha sci-fi telenovela s efektami Fantaghiro, ale keď prekusneš fakt, že tvorcovia to preháňali s romantickými interakciami dvoch hlavných postáv, a nemáš nič proti niekoľkým ukážkovo odveci dielom (a chápeš odkazy na Wizard of Oz, ktoré sú tak v každom treťom dieli) tak je to dobré
(som sa na to odvážila, lebo hlavná teta potom hrala obľúbenú postavu v SG
a hlavný ujo neobľúbenú postavu v SG, ale kvôli nemu som to nepozerala, ten mi je ukradnutý
(som sa na to odvážila, lebo hlavná teta potom hrala obľúbenú postavu v SG
a hlavný ujo neobľúbenú postavu v SG, ale kvôli nemu som to nepozerala, ten mi je ukradnutý

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Mačacia śavāsana -
3 Spomíname ♡ -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 5
Obrázok od Kobra -
6 It's that time again... toto... - 7
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
5 @Tequila kamo , dnes som... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...


