

mala som potrebu sa zdokumentovať po poobedňajšom šlofíku. a včera som napísala 12 strán rešerše k diplomke! ^^


mala som potrebu sa zdokumentovať po poobedňajšom šlofíku. a včera som napísala 12 strán rešerše k diplomke! ^^
16 komentov
3
@lawey ďakujem ja poznám len dvoch cool paleontológov na celej škole, pretože kopú kosti jaskynných medveďov v Býčej skale a skúmajú zuby a drsné veci robia s programami a na rôznych pitvách boli na veterinárnej univerzite myslím a potom je presne ten zvyšok, ktorý za stred vesmíru pokladá dákych konodontov :S
@kosmiklove páči sa mi, aký výrečný človek si
@kosmiklove páči sa mi, aký výrečný človek si
8
@thinkaboutjustice človek sa to už naučí po rokoch napríklad ale celý týždeň som vyzerala tak, že povedzme, ani jeden uhol nebol ok a dnes to bolo ok, aj keď sa mi už omietka po tom šlofíku rozpadla!
@kosmiklove ja nikdy
@kosmiklove ja nikdy
15

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?

nas sa dnes na enviromentalke doktorrant pytal ze co robime my vsetci jak siedmaci na zs sme len ticho cumeli ze wtf? akoze v praci, poobede, na zahrade? a skusal "noo geochemiu...mineralogiu...petrologiu..hydro, inzinierku... co nic nerobite?" . smiley: nikto z nas vobec este nejak viac menej nevie a jedna typkina odvazne ze "mikroofosilie" a typko ju tak nezne troska vysmial ze paleontologovoia su najviac hladny z geologov