Victoria1
28-ročná žena, zadaná
najnedávnejšie lognutie
27. 4.apríla 2022 20:36
4791 dní na BIRDZi
regnutá od 31. mája 2012
Ahojte birdzáci! Viete mi prosím poradiť android mobil s čo najlepším fotoaparátom v cenovej relácii okolo 700-800eur? Vôbec sa nevyznám a moje jediné kritérium je ten fotoaparát. Vďaka
23 komentov
1
kosmiklove
12. 5.mája 2021 17:42

Čo konkrétne chces fotiť?
6
Uff, taký drahý mobil! V takej cenovej relácii by som si kupoval notebook, a aj to rád do 700€. Pri takom mobile by som sa aj bál, že mi ho niekto ukradne alebo zmizne.
8
@kerrang @6 drahy? to je este celkom lacny telefon a za natebook je 700 tiez malo
@tomtoylc @7 tomu rebricku uz davno neverim
@tomtoylc @7 tomu rebricku uz davno neverim
9
@kosmiklove @8 tak ja nemôžem povedať či - verím alebo nie, ale ak je tam 100 testov mobilov tak zhruba to asi odpovedá a ak nie tak nech si každy vyberie mobil podla vlastných preferenecii
10
@tomtoylc @9 narazam na to ze ten rebricek neni uplne v pohode ked si niektore znacky platia za lepsie hodnotenia
12
@tomtoylc @11 veď práve. Pretlacaju dopredu čínske značky. Vyjde nový Huawei a už je otestovany ešte sa ani nepredáva. Vyjde nový Samsung. Pol roka trvá kým spravia nejaké testy a nakoniec mu dajú biedne hodnotenie. S21 ultra foto horšie ako S20 ultra čo už niekoľko krát potvrdilo že to tak nieje. Pritom celkovo ten telefón fotí ďaleko lepšie ako kam ho zaradili oni. Ich dôveryhodnosť klesla už dávno
13
@kosmiklove @12 diki za info, fakt som netušil, ale ono je to aj tým že som trh z mobilmy prestal sledovať
14
@tomtoylc @13 ja to tiež nejak nesledujem raz za dva roky capnem liter za top Samsung a mám vystarane. Akurát teraz to bude dlhšie lebo note10+ budeat dlhsiu podporu a čakám na nového folda
15
@kosmiklove @8 tak ja som pomerne herne kvalitný a výkonovo nie zlý notebook zohnal vtedy za 549€.
» www.mall.sk/notebooky/asus-...
To bolo však v roku 2012, parametrovo presne ako tam hore, aj keď ho mám s 8GB ramkou. Samozrejme je už po rokoch upgradovaný, vrátane samozrejme Windows 10 a iných vecí, pričom je ťažké povedať, čo sa menilo všetko na výkonovo lepšiu stabilitu, keď mi to menil počítačový technik. Akurát má dosť nekvalitnú web kameru, čo najmä v poslednom roku zisťujem, keď som začal používať Skype. To je tá najväčšia slabina, inak celkom rýchly.
A inak pred asi pol rokom, keď som si myslel, že je s ním koniec a že už nepôjde opraviť som si pozeral notebooky a objavil som jeden tiež Asus ktorý sa mi pozdával a bol tak podobne na tom parametrami + mal svietiacu klávesnicu, čo sa mne dosť ľúbi a zvlášť často v noci, keďže som skôr sova ako ranné vtáča, by som toto ocenil.
» www.mall.sk/notebooky/asus-...
To bolo však v roku 2012, parametrovo presne ako tam hore, aj keď ho mám s 8GB ramkou. Samozrejme je už po rokoch upgradovaný, vrátane samozrejme Windows 10 a iných vecí, pričom je ťažké povedať, čo sa menilo všetko na výkonovo lepšiu stabilitu, keď mi to menil počítačový technik. Akurát má dosť nekvalitnú web kameru, čo najmä v poslednom roku zisťujem, keď som začal používať Skype. To je tá najväčšia slabina, inak celkom rýchly.
A inak pred asi pol rokom, keď som si myslel, že je s ním koniec a že už nepôjde opraviť som si pozeral notebooky a objavil som jeden tiež Asus ktorý sa mi pozdával a bol tak podobne na tom parametrami + mal svietiacu klávesnicu, čo sa mne dosť ľúbi a zvlášť často v noci, keďže som skôr sova ako ranné vtáča, by som toto ocenil.
16
No a zabudol som pripísať pointu, že ten so svietiacou klávesnicou predávali za 700€, čo nie je taká zlá cena, nakoľko sa mi tie Asusy celkom ľúbia a pozdávajú a nie sú to nejaké neznáme činske shity, ktoré je možno zohnať aj za 200€, pričom sú slabučké ako čaj a nestabilné..
17
19
@kerrang @18 ja to samozrejme porovnvam s tym co som mal vtedy. teraz mam pc za 3000. s tym sa to porovnat ani neda

Napíš svoj komentár
- 1 Azizi: Ten Tomas555 je typický troll, iba provokuje, je hnusný, neustále vyžaduje...
- 2 Chumaj: priemerny slovak ma na ucte vraj okolo 9 tisic e, suhlasite?
- 3 Teal: Hore nohami je to tu už celé na Birdzoch, keď rakeťáci ešte aj...
- 4 Azizi: Dnes si výnimočne dáme niečo, čo si asi nepamätáte, no nemôže to...
- 5 Cltr0n: Vyšinutá suseda vykrikuje z okna po psíčkaroch nech si upratujú po svojich psoch hovná,...
- 1 Mytickaentita: tak ten AiS, to je taká skurvená pičovina nefunkčná ...
- 2 Tulipanoo: nasla som si treti sedivy vlas, o 2 mesiace mam 28, a...
- 3 Azizi: Ten Tomas555 je typický troll, iba provokuje, je hnusný, neustále vyžaduje...
- 4 Chumaj: priemerny slovak ma na ucte vraj okolo 9 tisic e, suhlasite?
- 5 Teal: Hore nohami je to tu už celé na Birdzoch, keď rakeťáci ešte aj...
- 6 Herofromzero: Krasny pocit ked malemu 3 rocnemu synovcovi ukazem v izbe obraz pana Meči4ra a...
- 7 Lytaryta: tí, co by som chcel, tí sa mi neozvú co je rok...
- 8 Lytaryta: skuska: Mečiar Meciar...
- 9 Desertdrift: Ide niekto na Paradise open air?
- 10 Azizi: Dnes si výnimočne dáme niečo, čo si asi nepamätáte, no nemôže to...
- 1 Mytickaentita: cítim sa ako srnka, ktorá stojí pred idúcim autom
- 2 Mytickaentita: od kedy mi kamoš povedal, že vysmrkal piercing (doslova pred týždňom), tak...
- 3 Mytickaentita: tak ten AiS, to je taká skurvená pičovina nefunkčná ...
- 4 Lejla32: @chumaj kde si stretol lenkasku1?? Keď píšeš, že ju poznáš osobne....
- 5 Lejla32: Caka nas 6.vyrocie s priatelom a uz dochádza fantázia, ze ako ho osláviť...
- 6 Abstraktdepres: Ja sa z toho poseriem. Ja už som pekne dlho nič poriadne nerobil. Ja...
- 7 3kratadost: HA, vedel som to, proti mojmu trademark takedownu s nozom sa klackom...
- 8 Chumaj: slecna mytickanetita, ak si z ba, nechodila si kedysi do orientu alebo...
- 9 Lejla32: My chceme ist na Tenerife v septembri, viac nám časovo vyhovuje 1.tyzden, ...
- 10 Lytaryta: si práve kopírujem isty 1konkrétny status od Abstrakta, vytlácam ho, ...