

11 dní do termínu... už sa nevieme dočkať, kedy sa prvýkrát uvidíme
23 komentov
1
pijemzelenycaj
18. 1.januára 2016 11:34
drzim palce,nech vsetko dobre dopadne !
3
@juliinkaa_ každý mi to vraví, no ja si pripadám ako veľryba ale môže sa zdať ešte menšie, pretože je to fotené zhora a ležím..
@pijemzelenycaj ďakujem
@pijemzelenycaj ďakujem
4
zistovali ste, co to bude? mate uz meno? .. ja sa chcem nechat prekvapit a nechcem vediet pohlavie kym sa nenarodi
5
@igorv Dievčatko, Timea ...to je pekné ale ja som to chcela vedieť z praktického hľadiska.. navyše som ju nechcela oslovovať "to" alebo inými nekonkrétnymi pomenovaniami
9
Tu ani nevyzeras tehotno
A drzim palce, nech porod prebehne hladko a co najmenej bolestne
A drzim palce, nech porod prebehne hladko a co najmenej bolestne
10
jejejejeje držím palce, nech to čo najmenej bolí, nech všetko dobre dopadne a tak
ako to ubehlo
ako to ubehlo
11
Asi to bude tym potom sa ozvy ked sa malinka narodi rada pokecam
13
mám pocit, že vyzerám viac tehotno ako ty a to nie som ani tehotná
15
@paulieevans hrôzostrašnych 13 kg ale vraj je to ešte v norme. No ja sa cítim fakt veľko a nemotorne
16
Sorry že to píšem zrovna pod tvoju fotku ale prave som si uvedomila jake je to strašne psycho mať v bruchu ďalšieho človeka 0_0
Aaaaah
Začínam mať čím ďalej horší strach zo spermií.
Ale každopádne držím palce a v podstate ťa dosť obdivujem
Aaaaah
Začínam mať čím ďalej horší strach zo spermií.
Ale každopádne držím palce a v podstate ťa dosť obdivujem
17
@Foxylady v pohode, aj mne to pred tým pripadalo divné.
Ďakujem a nie je za čo obdivovať, deti vie robiť každý. Dobrá výchova sa ukáže až po rokoch a to už je obdivuhodný výkon.
Ďakujem a nie je za čo obdivovať, deti vie robiť každý. Dobrá výchova sa ukáže až po rokoch a to už je obdivuhodný výkon.
18
13 kg je pohodička, 5kg dáš dole hneď v deň pôrodu, ďalšie 3 kým prídeš z pôrodnice a tie zvyšné ak budeš kojiť do dvoch mesiacov tiež.
21
ja len tak, že v dnešnej dobe nezvyknú mávať 18 ročné slečny dve deti
23
tak som si niečo napiču prečítal, alebo to bolo pod iným nickom... nič, nič...

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
