

Kto mu kazal sa tak rozdrapovat ?
15 komentov
1
dollish
8. 1.januára 2018 23:35
Ale veď je v pohode pripomína mi nejakú diabolsku skeblu alebo dačo take
4
@dollish hm takze to bude ten zadrhel ze tam davam obycajnu vodu z vodovodu ! Ktora tecie rovno z podzemia cize z pekla
6
@dollish esteze si mi pomohla tuto zahadu odhalit ! Lebo uz som bol v koncoch ! Myslel som si ze moja pekarska era sa konci ale ja to len tak nenecham pojde satan pekne prec tam odkial prisiel !
7
Tiez si myslim ze je v poho. Boha torpedo nepi tolko skus si otvorit nejaku lokal pekaren
8
Ved je super ...a das nam aj recept please ? Z akej muky je ten chlebik
9
@barky no dobre teda jak povies
@Obsession no nemal by som prezradzat svoju tajnu recepturu ale ze si to ty nemam to nejak presne uz to tak nejak tak priblizne len robim ale tak
Muka hladka tak 250 g
Muka celozrnna tak 150 g
A potom taka chlebova este psenicno razna momentalne taku teda mam a trj tak 100 g
Potom olej tak pol deci aj nieco dajme tomu a vody tak 2,5 deci kvapka octu mala lyzicka soli a semienka uz podla seba podla toho ake su lan,slnecnica,sezam a kvasnic 20g
@Obsession no nemal by som prezradzat svoju tajnu recepturu ale ze si to ty nemam to nejak presne uz to tak nejak tak priblizne len robim ale tak
Muka hladka tak 250 g
Muka celozrnna tak 150 g
A potom taka chlebova este psenicno razna momentalne taku teda mam a trj tak 100 g
Potom olej tak pol deci aj nieco dajme tomu a vody tak 2,5 deci kvapka octu mala lyzicka soli a semienka uz podla seba podla toho ake su lan,slnecnica,sezam a kvasnic 20g
12
na chuti mu to isto nic neubera, cerstvy chlebik je cerstvy chlebiiiik juj

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
10 Shalom !!!
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...