

Nielen úchylák, zúfalec, vidlák a primitív, ale aj rasistické
15 komentov
1
ladydoga
26. 9.sept. 2022 00:23
To kde zasa písal? Ja som myslela, že ho to už prešlo s tými cigánmi
3
a myslím si, že nízka inteligencia, vidlácka výchova a frustrácia z vlastnej nemožnosti ho neprejde do smrti.
6
kks prestaňte ho šikanovať a provokovať aby furt písal niečo sprosté!!!
8
@tequila @7 až teraz ? ?
v istom zmysle sme všetci hlúpy a keď nie sme tak sme minimálne boli ale on je osobitná kategória ?
v istom zmysle sme všetci hlúpy a keď nie sme tak sme minimálne boli ale on je osobitná kategória ?
10
Odpad. Keby existoval pricetny admin, toto malo byt davno bloknute.

Napíš svoj komentár

1 Toto mi velmi pripomina niekoho :)
2 @Tequila kamo , dnes som...
3 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?...
Obrázok od Abstraktdepres
5 Skrášlila som si diárik mačičkou <...
1 Posledná fotka z večera, asi...
2 Sevilla
3 Who diz boiii
4 Zdravi vas tlsty fotrisko, predposledny...
Obrázok od Thunderstorm
6 Ja a moje dva tony
7 Zo 4, 5 hodinového čakania v...
8 ❀ aj po 30ke môžem byť...
Obrázok od Thunderstorm
10 Ktokoľvek mi pomôže nájsť link na...