

poznámka
12 komentov
1
rieper
16. 12.decembra 2014 21:09
vzorný študent odmalička pozerám
4
.D.D nebodaj tvoje? .D
ja som mala raz poznámku: "sedela som a húpala nohami"
ja som mala raz poznámku: "sedela som a húpala nohami"
5
nádhera ja som za naháňanie sa v škole nedostala poznámku ale krásny jeden steh ( ani rozbiť hlavu si neviem poriadne) a výlet na chirurgiu v papučiach s riaditeľom školy
6
@lawey moje moje. ale to je ešte nyšt. dosť hardkor, fujha!
@burble nepríjemné. mne raz vychovávateľka takto hodila do hlavy kľúče, lebo som ju nepočúval, že sa ide na obed.
a (myslím, že tá istá) na večierku nariekala, že som jej rozlial čaj, keď sa podemnú prevrhla lavica a obaril som si nohu vriacou vodou z konvice .D
to bolo kriku pre nič .D
@burble nepríjemné. mne raz vychovávateľka takto hodila do hlavy kľúče, lebo som ju nepočúval, že sa ide na obed.
a (myslím, že tá istá) na večierku nariekala, že som jej rozlial čaj, keď sa podemnú prevrhla lavica a obaril som si nohu vriacou vodou z konvice .D
to bolo kriku pre nič .D
7
jaj, ešteže družinám som sa vyhla, to by boli problémy s našou komunistickou vychovávateľkou - ak niekto niekoho udrel a ublížený došiel za ňou, tak musel povinne pred ňou to vinníkovi vrátiť výchovné zásady! tak treba! oko za zub, zub za oko!
9
@burble wtf .D
a ja, že takí ľudia jestvujú len v takých tých abrahámovských legendách
@lawey tak ja som vlastne ešte furt nepripravený, no
a ja, že takí ľudia jestvujú len v takých tých abrahámovských legendách
@lawey tak ja som vlastne ešte furt nepripravený, no
10
ja som na ZŠ dostala poznámku za lúštenie krížoviek na hodine
12
luxusné
mne sa páčili aj poznámky typu ,,behá po chodbách, keď ho nevidím"
mne sa páčili aj poznámky typu ,,behá po chodbách, keď ho nevidím"

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
