

True
13 komentov
1
lenuska175
22. 1.januára 2016 15:20
!!!
3
to preto, lebo davaju mlieko z ktorého sa daju robit vyborne ine vyrobky (maslo, jogurty, syry, tvaroh..) a taktiez ma na sebe vyborne masko
6
@lenuska175 @Adka25 @Viridissima .) Už si aj viac všímam takéto komenty, aj keby ste napísali len znamienko, tak budú k tejto téme citlivejšie a mnou vítanejšie, než pán v @3
@London Affirmative. A my sme také larvy (bez nutnosti negatívneho konotátu)
0_0
@London Affirmative. A my sme také larvy (bez nutnosti negatívneho konotátu)
0_0
9
všímam si - je to tak? že zmenou stravy moja láska k zvieratám stúpa a stúpa, iné pocity prechovávam k nim a je to krásne.
10
@viridissima Ďakujem (aj keď nechápem). .) Ahhh, že nedáš ma ani kravku zožrať žravcom dravcom
@Adka25 Potešíš.
@Lenuska175 To už je na Tebe odpozorovať to. Nie každý to tak má, ale je jasné, že zmena stravovania prináša aj zmenu mindsetu. A toho, ako sa dívame na zvieratá, keď
@Adka25 Potešíš.
@Lenuska175 To už je na Tebe odpozorovať to. Nie každý to tak má, ale je jasné, že zmena stravovania prináša aj zmenu mindsetu. A toho, ako sa dívame na zvieratá, keď
11
ich zneužívame vs. sa ich snažíme nezneužívať a redukovať utrpenie vo svete.

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Shalom !!! -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra