

Ješ zvieratá? -jem -nejem -na základe arbitrárnej voľby si volím iba nejaký druh zvierat, ktoré jem. Človek sa stále niečomu môže priučiť


Ješ zvieratá? -jem -nejem -na základe arbitrárnej voľby si volím iba nejaký druh zvierat, ktoré jem. Človek sa stále niečomu môže priučiť
14 komentov
3
jo, a musím dodať, že táto štatistika dosť klame, pretože v kamoškoch (som sa niekedy rozhodol, že budem mať) skoro samí osobne postretnutí ľudia. keby sme počítali aj tých zvyšných, tak by sa ukázalo, že je to viac-menej vyrovnané.
12
@Eutanazia pridaj si ma do prijatelov, budes mat velmi prijatelejsky feediq .D
@grietusha assissi : p
@vymyslinick
technicky: ano
z hladisky moralky: nie, pretoze to je omylom (ale aj tam sa da pravdepodobnost znizit na minimum, ked nebudes za jazdy dychat ustami a kecat .D aj pre teba je to lepsie)
ako problematickejsiu by som videl jazdu autom, ale to je uz mimo problematiky "puheho" pojedania zivocichov.
@grietusha assissi : p
@vymyslinick
technicky: ano
z hladisky moralky: nie, pretoze to je omylom (ale aj tam sa da pravdepodobnost znizit na minimum, ked nebudes za jazdy dychat ustami a kecat .D aj pre teba je to lepsie)
ako problematickejsiu by som videl jazdu autom, ale to je uz mimo problematiky "puheho" pojedania zivocichov.

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra - 2
Obrázok od Kobra -
3 Znova som otvoril FB a dozvedel... -
4 Ben Smythe. -
5 Vitaj doma ♥
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra -
7 Shalom !!! -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 @Tequila kamo , dnes som... -
3 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
4 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
7 Aký je váš postoj k manželstvu? - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 So spawnikom na bring me the...

si rasista voľajaký jedálničkový alebo čo?