

Chcem s vami vyždielat radosť z mojej novej košele... Strašne sa mi páči, úplne ju všade nosím a zlepšuje mi deň, snáď sa paci aj vám?


Chcem s vami vyždielat radosť z mojej novej košele... Strašne sa mi páči, úplne ju všade nosím a zlepšuje mi deň, snáď sa paci aj vám?
16 komentov
1
martin093
10. 3.marca 2026 20:54
Kedy si tak zostárol?
4
to je fakt vsetko? uz nikto nic? ziadna pochvala?
dakujem @orochimaru , na teba jedineho je tu uz spolah. kazdy den nova zabavna pesta!
dakujem @orochimaru , na teba jedineho je tu uz spolah. kazdy den nova zabavna pesta!
11
@raketak dobre si sa osral teraz, lebo vsi som v tom chytil ako 1.
@tryptaminedream @10 no konecne, dakujem. pockat... co?
@tryptaminedream @10 no konecne, dakujem. pockat... co?
15
Počkaj, tak to si ozaj ty? (Ale asi teda len to svetlo, odraz a mobil skresľujú) A tá košeľa je veľmi zaujímavá, priznám sa, že nevidela som ešte takú košeľu, na ktorej by bol obraz. Ženy majú obrovský výber toho, čo si môžu obliecť (všetky možné strihy a pod.), mužské oblečenie je dosť jednotvárne. Aj keď pred 20, 30 rokmi bol ten výber pre mužov dosť mizerný, teraz je to už lepšie.
16
@azizi @15 isteze som to ja, kto iny? presne tak, je tazke obliekat sa ako chlap, ak mas rada farby a vyraznejsie vzory ako ja, co rad experimentujem v mode. v obchodoch su vacsinou len monochromaticke veci a hneda, farby zastupuje nanajvys cervena a vsetko v basich odtienoch.

Napíš svoj komentár
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Tak napríklad aj medzi týmito sa... - 3
Obrázok od Kobra -
4 So spawnikom na bring me the... - 5
Obrázok od Mariquittka -
6 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Who diz boiii -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... - 6
Obrázok od Thunderstorm -
7 @Tequila kamo , dnes som... -
8 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
1 Som sa nalíčila
Obrázok od Lostinthedark