

Obrázok
19 komentov
1
georg21
13. 3.marca 2015 13:23


2
Ty uplne posobis ako clovek, ktory vie, co so zivotom
Neviem to dovysvetlit a asi to nikto nepochopi, ale je to super a zavidim
Neviem to dovysvetlit a asi to nikto nepochopi, ale je to super a zavidim
3
Omg super tetovačka!!!! Aj moja prvá (a potom ďalšie minimálne 3) bude z MP, úplne milujem tú knihu :happy:
7
@antifunebracka v negativnych reakciach na moju osobu si fakt neunavny,dikicko za taky intenzivny zaujem
9
urcite lepsia tetka, nez bambusove vyhonky alebo nejaky pseudointelektualny latinsky napis (s preklepom idealne)
10
@antifunebracka ak napísala, že jej tak pripadám, tak preto, že jej tak pripadám, čiže ti vôbec ako taký bohapustý hejt nepripadá tvoja otázka, hej?
15
Pekná kérka, len keby to bolo krajšie vytetované .. lepšie farby, celkovo kvalita...
16
@paulieevans D je to pôvodná podoba z prvého MaléhoPrinca, ktorý sa mi dostal do rúk a bolo mojím prianím, aby sa na nej nič nezmenilo
17
Myšlienka super, ale spracovanie je veľmi chabé. Tattér zjavne neovláda tienovane.
18
@makovienka este raz opakujem to co nad tebou,ze bolo mojim vyslovenym zelanim,aby obrazok bol povodny,cize presne takyto
19
podla mna je ta kerka super uplne!
akoze, s mojou retardovanou rybickou sa to porovnat asi neda, ale tiez sa ma zvyknu pytat, ci si to dam dokoncit/ opravit a nechapu, ze ona tak proste ma vyzerat
akoze, s mojou retardovanou rybickou sa to porovnat asi neda, ale tiez sa ma zvyknu pytat, ci si to dam dokoncit/ opravit a nechapu, ze ona tak proste ma vyzerat

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?