Staphylococcus
6-ročné dievča
najnedávnejšie lognutie
2. 11.novembra 2021 10:03
3963 dní na BIRDZi
regnutá od 20. septembra 2015
Omg, francuzske muzikaly su ultimatny zlepsovac nalady! Pred dvoma dnami som kamaratke ukazala mojho oblubeneho romea a juliu a este teraz sa na tom ujebavam.
7 komentov
1
patrixo
24. 10.októbra 2019 17:09
co francuzske muzikaly.. ale francuzske zemiaky!
2
...a kedze ja to viem naspamat a kamka nevedela po francuzsky tak sne to s velkou chutou cely cas komentovali, co na zazitku iba pridalo. Skvely napad toto.
Ale teda, za posledne 3 roky som z hlavy vytesnila vela bizarov z toho filmu, napriklad celokozenkove kostymy a vela nahodnych uchylnosti.
Som velmi rada, ze som znovuobjavila poklad, ktorym je homoeroticka scena medzi mercutiom a tybaltom. Vdaka za to.
Ale teda, za posledne 3 roky som z hlavy vytesnila vela bizarov z toho filmu, napriklad celokozenkove kostymy a vela nahodnych uchylnosti.
Som velmi rada, ze som znovuobjavila poklad, ktorym je homoeroticka scena medzi mercutiom a tybaltom. Vdaka za to.
3
@patrixo to je napad! Az to budem niekomu pustat nabuduce, urobim k tomu francuzske zemiaky. Alebo parizsku slahacku.
6
dobre ty si daj slahacku ja si dam salat
inak. parizak neni nic moc vacsinou.. ale ked som chodil na fakultu, tam mali v bufete tak mega dobry parizak ze som to tam musel furt chodit vyzierat
inak. parizak neni nic moc vacsinou.. ale ked som chodil na fakultu, tam mali v bufete tak mega dobry parizak ze som to tam musel furt chodit vyzierat

Napíš svoj komentár
- 1 _teal: ✦︎ youtu.be/FsqFn8f2gyo...
- 2 Majky538: Vysiel som z vytahu a tak do 10s vypadla skoro v celom meste elektrina...
- 3 3kratadost: Neexistuje odbor, v ktorom sa ludia nemaju radi viac nez technici plynovych kotlov....
- 1 3kratadost: Strasna veda to brusenie nozov. Ked uz som si myslel, ze to viem,...
- 2 Buzolat: hmmm ake bamposko luby geje aj keť dementne su @dezolat xDDDD
- 3 _teal: ✦︎ youtu.be/FsqFn8f2gyo...
- 4 Majky538: Vysiel som z vytahu a tak do 10s vypadla skoro v celom meste elektrina...
- 5 3kratadost: Neexistuje odbor, v ktorom sa ludia nemaju radi viac nez technici plynovych kotlov....
- 1 3kratadost: Slovenski vedci objavili... Lad! zive.aktuality.sk/clanok/92Vy...
- 2 Mytickaentita: došlo mi, že každý rok krámujem dokopy 3 mesiace z 12tich. je toto...
- 3 Redpanda: Ked raz budem velka, chcem mat svoju vlastnu vranu!
- 4 Redpanda: Vzdy ked mam do jedneho dna nasekanych kopec aktivit bez minuty oddychu, mam...
- 5 Raketak: Moja tučná teta sa na mňa nahnevala lebo som jej povedal, aby schudla...
- 6 Y4nn4: Urna v ktorej sa nachádza strýkov popol je v špajzi...nič iné si ani nezaslúži
- 7 Redpanda: Pozrela som serial Monyova a teraz je moja najvacsia nocna mora to, ze...
- 8 Chumaj: Vcera som dal kurve tringelt 5! lebo bankomat nedáva 5e bankovky, a mal...
- 9 Chumaj: myticka entita hodis sa imageovo do avalon magic na klariskej inak
- 10 Alojzvajciar: Vo FRESHi: -"Šéfe, na koľko dnes nastavíme výkon chladničky nápojov?" ...

