Staphylococcus
5-ročné dievča
najnedávnejšie lognutie
2. 11.novembra 2021 10:03
3641 dní na BIRDZi
regnutá od 20. septembra 2015
Neviem, ako ma moze mat bloknutu troll, co sa tu objavil vcera a nikdy som s nim neinteragovala, ale kazdopadne o reinfekcii Covid-19 sa posepkavalo tak 2 mesiace dozadu, ak chces robit poplach, try again
7 komentov
1
chlorofyl
9. 4.apríla 2020 08:12

to bude karol o tom nepochybujem
2
Videl som tu par nafukanych prispevkov od teba. Prides mi ako ako Anna Malikova zo sns. To je vsetko, necit hned nenavist.
4
@aaaaaaa jasne, urcite to nebude tym, ze si tu mal uz 300 inych fejkov a blokujes ma z principu, ty nenavist
5
6
@aaaaaaa ale tak na čo tu hukaš do ľudi potom? na čo to je dobre? alebo si blokuješ hned ľudi, aj ked to nejaky extra vyznam tuto nema..
to akoby ja som si teraz zablokoval všetkych tych, čo na mňa utočili na starom nicku.
proste sa na to vyser a neobťažuj tu ľudi lebo sa nestotožňješ s ich nazormi. ked chceš o niečom diskutovať, maj argumenty, ukaž zdroje, z kt čerpaš, založ diskusiu alebo sa s niekym dohaduj, alebo upuzorni oponentov na slušnu diskusiu bez uražok s rovnakymi pravidlami ake budeš maš ty..
to akoby ja som si teraz zablokoval všetkych tych, čo na mňa utočili na starom nicku.
proste sa na to vyser a neobťažuj tu ľudi lebo sa nestotožňješ s ich nazormi. ked chceš o niečom diskutovať, maj argumenty, ukaž zdroje, z kt čerpaš, založ diskusiu alebo sa s niekym dohaduj, alebo upuzorni oponentov na slušnu diskusiu bez uražok s rovnakymi pravidlami ake budeš maš ty..

Napíš svoj komentár
- 1 Tulipanoo: bola som na rande 2x v zivote s pravnikom, ktory studoval v Prahe...
- 2 Huuhkajat: Zaujijmave, ze ked pisem so zenami, skoro vzdy vyzdvihnu na mne to...
- 3 3kratadost: Tak som napokon nasiel dobre fitko! Ako sa vravi, pod lampou je najvacsia...
- 4 Teal: youtu.be/-_pj39Xeabo...
- 5 Karamella: V zajatí démonov 4 nič moc
- 6 Lytaryta: Oktopus s02 e01 9 / 10 ...
- 1 Mytickaentita: jediná som si tento rok dala kombináciu že učiteľstvo španielčiny a dejepisu. toto je...
- 2 Tulipanoo: bola som na rande 2x v zivote s pravnikom, ktory studoval v Prahe...
- 3 Lejla32: Do pice skurvenej vyjebanej... fakt dokym clovek nerobi sam pre seba a sam na...
- 4 Raketak: Ktory sviatok by Robko Fico mal este podla vas zrusit ? ...
- 5 Huuhkajat: Zaujijmave, ze ked pisem so zenami, skoro vzdy vyzdvihnu na mne to...
- 6 3kratadost: Tak som napokon nasiel dobre fitko! Ako sa vravi, pod lampou je najvacsia...
- 7 Teal: @dezolat duša na okraji priepasti. Rozum vyplienený, ako po nájazdoch výbojnej hordy mongolov....
- 8 Lytaryta: dnes bude Oktopus nová, 2.séria! na ct1 a prima-krimi < 3...
- 9 Teal: youtu.be/-_pj39Xeabo...
- 10 Karamella: V zajatí démonov 4 nič moc
- 1 Chumaj: rozmyslam, co je horsie: verit, ze zem je plocha alebo, ze...
- 2 Mytickaentita: jediná som si tento rok dala kombináciu že učiteľstvo španielčiny a dejepisu. toto je...
- 3 Mytickaentita: huby (akože fungi) sú hrozne roztomilé a nedocenené < 3
- 4 11monika11: Vy, čo ste v dlhoročných vzťahoch, máte s vašimi polovičkami telepatiu? ...
- 5 3kratadost: Pozeram na hadiu kozu, co moj pes objavil (lebo sa jej, somehow,...
- 6 Raketak: chuda @mytickaentita Filip SUlik je nakoneic gay ...
- 7 3kratadost: Pamatate si Uncle Ben's omacku? Tu s ananasom? Ze nie? Nevadi. Ja ano. Ako...
- 8 3kratadost: HA! Moja staznost na reklamu na terminali zabrala! Slubili, ze to posunu kompetentnym...
- 9 Tulipanoo: bola som na rande 2x v zivote s pravnikom, ktory studoval v Prahe...
- 10 Lytaryta: nj, aspon 1 z budúcích zivotov musím byt nejaky slovutny projekt.architekt, -ktka,...