

Staphyloshaming: kupila som si dalsiu sportovu podprsenku. A po roku cvicenia ocividne nemam pas, haha.


Staphyloshaming: kupila som si dalsiu sportovu podprsenku. A po roku cvicenia ocividne nemam pas, haha.
13 komentov
1
tomas55555
26. 6.júna 2020 21:16
Vsak mas dobru postavu
5
@kubbox ano, aj prevazne robim aerial hoop (ak chces vediet, co to je, mrkni sa na moje ine fotky), ale vo vzacnych pripadoch sa vyskytujem aj na tyci. S obrovskym mnozstvom frflania
@bebekex tebe? Kedykolvek!
@bebekex tebe? Kedykolvek!
6
@staphylococcus pozrel som si ich, no ako wow ide ti to, ale nechcel by som ťa za ženu lebo sa moc pretŕčaš
9
Pas sa na zuzit,takze no stress a nie, nemyslim korzety ani ine hovadiny tohto typu
11
@staphylococcus mojim cielom nebolo rypat ani nic podobne, ak to tak vyznelo mne tu istu vetu "pas sa da este zuzit" povedal parnasobny majster sveta kulturistiky, mala som vtedy v pase 59cm takze rovnako ako on (teda dufam) ani ja som to nemyslela nijak zle
12
@zuzki11 omg, ja nehovorim ze sa to neda, iba ze je to hovadina a viem, ze si to nemyslela zle, iba mi je odporny princip toho cvicit pre estetiku.
Akoze jasne, nech si kazdy robi, co sa mu paci a co chce, ale ked vidim ludi so svalmi, ktore vobec nevedia pouzivat a maju ich iba ako modny doplnok a k tomu tak poskracovane slachy, ze si ledva zaviazu snurky na topankach tak je mi celkom zle. To je taka moda z 90tych rokov
Akoze jasne, nech si kazdy robi, co sa mu paci a co chce, ale ked vidim ludi so svalmi, ktore vobec nevedia pouzivat a maju ich iba ako modny doplnok a k tomu tak poskracovane slachy, ze si ledva zaviazu snurky na topankach tak je mi celkom zle. To je taka moda z 90tych rokov
13
A rovnako aj cvicit na to, aby sa mi zuzil pas. Akoze, uh, ee. Spredu ho uz nezuzim, lebo sa mi rozsiril tym, ze mam konecne raz v zivote nejake sikme brusne svaly (aspon dufam ze sa tak volaju po slovensky, nechce sa mi googlit) a zboku bude opticky uzsi tym viac, cim viac z neho zmizne tuku. Nic ine sa robit nechystam a odmietam menit to, co robim preto, aby moje telo nejak vyzeralo. That's not the point.

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Shalom !!!
Obrázok od Kobra