Sas-ka sa definuje ako strana, ale skôr je to agentúra. V strane niet stability ani profilácie. Nič neurobili ešte pre Slovensko, ale chcú byť na najvyššom stupni NR SR a rozhodovať o chode nášho štátu.

Programovo táto strana ide do konfrontácie. Prvý je jej drogový program, kde je za voľný predaj drog, čo prakticky znamená, za zisk pre dílerov a právo na zabíjanie mladých ľudí. Kto s tým môže súhlasiť?

Druhé, ide s témou manželstiev osôb rovnakého pohlavia, na čo nie sú spoločenské ani právne podmienky v kresťanskej krajine a nehovorí o tom, v čom je doterajšia úprava zlá. Navrhuje okamžitu odluku cirkvi od štátu, ale nedomýšľa, čo s cirkevným školstvom, čo so sociálnymi zariadeniami, čo s charitou, nedomýšľa ani to, či je vhodná doba na takýto krok a ako chrániť kultúrne pamiatky.

Náš základný konflikt je sociálnoekonomický a SaS-ka nesie základný program výhody pre pestovateľov a dílerov drog a zápas s cirkvou. Potrebuje to niekto? Čo Vy nato Sulikovci? 

 Recenzia
Komentuj
 
 fotka
tequila  20. 5. 2021 16:00
"Prvý je jej drogový program, kde je za voľný predaj drog, čo prakticky znamená, za zisk pre dílerov a právo na zabíjanie mladých ľudí."
co presne je na tom zle??
Napíš svoj komentár