

Paprikaception, level: 2 v 1. Moja vlastná paprika, miesto kúpenia: Lidl.
17 komentov
1
trdelniiiq
18. 2.febuára 2012 20:15
Ja som mal tiez taku istu otvorim papriku a dnu dalsia malicka. Ale moja bola z tesca
2
@trdelniiiq Lenže ak si všimneš, tak v tejto paprike sú dve papriky Jedna je vovnútri a druhá je tá taká bledšia na kraji napravo. Dokonca kebyže tá paprika ešte chvíľu rastie, tak sa tá bledá ešte asi rozdelí na dve, to by boli tri v jednej
3
zlata era genoveho inzinierstva to by mohli davat na akciu.. kupte jednu papriku, vnutri mate dalsie 3
4
@trdelniiiq Však tá paprika aj bola v akcii... myslím si, že práve kvôli tomuto Uvidím, či sa mi po jej konzumácii nevyhádžu nejaké zelené pupáky alebo nevyrašia tykadielka
6
@ohavnost tak ja som take nieco, az na predchadzajucu udalost, este nevidel. A to jem papriky odmalicka
7
@ohavnost Vážne? Ako nie, seriózne sa pýtam. Pretože už som zažila papriku v paprike, ale nie hneď niekoľko. Nikdy! A to papriku kupujem pravidelne
9
@trdelniiiq Och, som rada, že nie som jediná, ktorá to nikdy nevidela Napĺňa ma to hrejivým pocitom
11
jasné, keď sa tam vytvoria vhodné podmienky na rast... dokonca aj u nás v záhrade sa našla taká paprika a to pritom nepoužívame takmer žiadnu chémiu a pôda je úplne normálna
dokonca nám sa stalo, že jablko vyrastalo z jablka
dokonca nám sa stalo, že jablko vyrastalo z jablka
12
@ohavnost Jablko z jablka som už tiež videla! Také domáce tiež, zo záhradného stromčeka. No, možno je to preto, že sme nikdy nemali záhradu a ja som vždy papriky iba kupovala Toto sa mi každopádne ešte nestalo.

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...

1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Vitaj doma ♥
4 Ben Smythe.