Poďte teraz všetci plakať nad mojimi blond vlasmi

Nechcem sa ich vzdať, ale keď si ich umyjem a nedajú sa ani učesať lebo sa trhajú chce sa mi plakať ako som si ich dokašlala.

3 krát odfarbovanie a od decembra iba blond farba, ktorá je na vrchu biela pri korienkoch zlatá a vyrastajú tmavo hnedé. Podívaná na hovado..
To by až tak nevadilo keby nevyzerali horšie ako ošťatá slama 3 krát prepálená na slnku.
Keby keď si ich umyjem nemusím čakať aj 10 hodín kým sa neuschnú lebo je známe, že poškodené vlasy nasajú vodu a nepustia. Suché to vyzerá trocha lepšie ale stále hrozne.

Ťažko sa mi lúči s nimi lebo som túžila po bielych až šedivých vlasoch s fialovými koncami ale nevydalo.

Ale sa vám nečudujem, že vyzeráte ako vyzeráte a môžem byť rada, že vôbec ešte ste.
2 roky čierna farba potom 2 roky prechádzanie na ryšavú, ryšavá asi rok, potom jedno odfarbovanie, neskôr bledšia ryšavá, potom zase odfarbovanie a o týždeň červená a po mesiaci ďalšie odfarbovanie a blond až do teraz. Ešte tak mesiac, dva to vydržíme a potom sa rozlúčime.
Tak sa s vami teda lúčim možno niekedy opäť o pár rokov niekde v kaderníctve sa opäť uvidíme.
Stáli ste ma asi 200€, 20 centimetrov vlasov a kvalitu a aj kvantitu. Kde sú tie časy keď som sa rok nedávala strihať a mala som husté vlasy že cop mal priemer aj 15 cm.. Vtedy som chcela blond. Tak ste blond ja mám redšie vlasy o polku aj tak síce dosť husté na pomery a o polku kratšie. Teraz by som dala čokoľvek za tie „hnusné“ husté a ryšavo čierne vlasy.. Ale ja si počkám 2 – 3 roky a vy budete krásne.
Je vtipné, že ešte pred 2 rokmi mi rástli vlasy neskutočnou rýchlosťou asi 10 cm za 4 mesiace a teraz 5 cm za 8 mesiacov. Majte sa dobre, trošku si poplačem, vy ste si už, a ospravedlňujem sa vám a majte sa fajn. Hnedá farba bude pre vás lepšia a rok nefarbenia asi tiež

Nie, nie som blázon iba mám svoje blond vlasy rada a to ešte pred rokom som tvrdila, že blondína nikdy nebudem

December 2011


September 2012


.

 Blog
Komentuj
 fotka
pershing363  10. 10. 2012 13:34
toto som nikdy nechapal naco si baby nicia takto vlasy...jedna moja (dnes uz byvala) zena si tiez z hnedych sla na blond a dopadlo to tak ze revala dva tyzdne...a to bola u kadernicky...
 fotka
husky  10. 10. 2012 13:38
200 EUR do vlasov???to by bolo dielov na Zigulak!!! normalne polovica auta...a ty si to utopila v znicenych vlasochkauzu typicka zena vs jej vlasy nikdy nepochopim
 fotka
elmsi  10. 10. 2012 14:08
@husky ked si vezmes 8 mesiacov co tusim spominala cca 20€ mesacne co v podstate nieje az tak vela ale nazbiera sa to
 fotka
antifunebracka  13. 12. 2015 19:44
to mas za to, ze si chcela fialovobiele vlasy, sak to musi vyzerat este viac nahovno
 fotka
sapphyre  23. 8. 2018 21:23
@antifunebracka vlastne to vyzera celkom super inak fajn reagovat po 3 rokoch
Napíš svoj komentár