Dnes som bola na takej menšie turistike a kto ste z okolia PN, tak vybehnite na Marhát, z Bezovca to je cca 4h túra (a veľmi pekná). Ale o turistike nechcem písať, to len tak na úvod.

Jakub sa sťažuje, že v práci celý deň sedí, tak sme sa rozhodli, ked už je sviatok, že pôjdeme niekam na turistiku v okolí. Teraz to bude znieť úplne cukríkovo trápne, ale s Jakubom sa chodí po svete ľahšie (aj do kopca . Keby toto počuje, tak sa zasmeje a povie, že to so mnou sa ide ľahšie. Ale opak je pravdou, so mnou sa ide niekedy dosť ťažko. Moje mladšie ja si myslelo, že je potrebné si nájsť niekoho, s kým budem 100% kompatibilná. Ako staršia som dospela k názoru, že úžasný vzťah sa nedá “nájsť”, je potrebné si ho vybudovať. Nehovorím, že to je pravda, niekto môže mať iný názor a to je v poriadku. Každý predsa vnímame veci inak.

Už tu bolo pár blogov o rande z tindra či odkiaľ. My sme sa “stretli” na badoo. Ja som typ osoby, ktorá nemá a ani nepotrebuje veľa kamošov, mám svoju bublinu 5-6 ľudí a v nej mi je fajn. Raz som si povedala, že skúsim badoo, keďže nemám kde koho stretnúť. Na našom prvom rande som sa napila ako nikdy v živote a trvalo asi do 5 rána. *on pil tiež Ja neviem prečo, ale ísť na prvé rande na kávu mi prišlo strašne nudné. Super bolo, že na druhý deň sme boli na rade v upratovaní kostola, takže už o 7:00 som rozbitá vysávala medzi lavicami a v hlave si celý čas hovorila, že to bol fest dobrý večer. Aj keď to bude asi neuveriteľné, chcel sa stretnúť ešte raz. Tak som si povedala, že asi bude dosť kúl, keď mu hento nevadilo a tešila sa na ďalšie stretko.

Neskôr som zistila, že je naozaj kúl. Jakub je presne to, čo som k sebe potrebovala. Takmer každý deň číta, aj ked je už po škole, aj naďalej sa vzdeláva. V dnešnej dobe hoaxerov a antivaxerov som maximálne vďačná za to, že je sčítaný a že v takmer všetkom máme rovnaké názory- ale nie vo všetkom, to je jasné. Je to neskutočne dobrý a citlivý človek, a aj keď by nemusel, často trávi čas s mojim minibratom a venuje sa mu. Mňa bavia jeho prípady z roboty, on rád počúva o tom, čo sa učím. Také rozširovanie si obzorov navzájom. Spieva so mnou v aute, miluje turistiku a naučila som ho na sushi! +mnoho ďalšieho 

Mínus je, že sa bojí mačiek a občas je tvrdohlavý, ale to mu nemôžem vyčítať, lebo ja som tiež.  

Kto by to bol povedal, že hentaké prvé rande, ešte aj z badoo, mi takto ovplyvní život.

Je to taká klasicka - niekoho stretnete, na začiatku to je dokonalé, neskôr prídu prvé problémy a je potrebné ich riešiť. Našťastie sme komunikatívni a každý problém sa snažíme dostatočne odkomunikovať. V kľude. Jakub je ten typ, ktorý zachová chladnú hlavu aj keď ja som už úplne utopená v emóciach.  

Takže ak sa nudíte, skúste badoo, môže to skončiť takto supersky !  

*na prvom rande som išla sfúknuť sviečku a vyprskol na mňa vosk, ktorý ani za nič neišlo dostať z vlasov, takže som vačšiu časť  večera vyzerala ako debil 

 Blog
Komentuj
 
 fotka
bondulka  9. 7. 2021 06:16
Jeej to je super ze si natrafila na takého pohodaka 😊😊
 
 fotka
johnysheek  9. 7. 2021 08:31
juii.. krasne
Napíš svoj komentár