

Za siedmimi pivami, siedmimi popolníkmi, kde sa alkohol vylieval a cigarety nemali konca sa....
33 komentov
1
ciernaruzicka
18. 5.mája 2014 17:44
fuj marsky
2
Robotnícke ale tie sú už dako o ničom človek si dá pár slukov a v ruke ostane len filter...
7
@samtord tak na davidoffky ani ja, ani nechápem, prečo niekto fajčí také drahé cigarety ale mne marsky nechutia, ale keď sme boli mladí ( ), tak sme ich fajčili, lebo boli najlacnejšie, ale teraz keď mi občas brat takú dá, tak to je len šluk, šluk a je po cigarete a ešte mi to aj smrdí viac ako LMky
8
(a neviem prečo som ťa tagla pri tvojej vlastnej fotke, len tak zo zvyku )
10
@james98 :-S
@ciernaruzicka tak ľahke LMky sa dajú a tiež aj PallMallky. ale vlastne nemám nijakú žiadnu obľúbenú značku cigariet.
@ciernaruzicka tak ľahke LMky sa dajú a tiež aj PallMallky. ale vlastne nemám nijakú žiadnu obľúbenú značku cigariet.
12
ano ano, marsky boli kedysi moje naj, ine som nechcela najviac mi chutili a ked zrovna mali dlhe, tak som bola vo vytrzeni
inak ceske marsky sa predavaju /resp. predavali/ v tvrdom obale a rozhodne neboli take dobre ako slovenske.
inak ceske marsky sa predavaju /resp. predavali/ v tvrdom obale a rozhodne neboli take dobre ako slovenske.
14
20
@james98 jasnéééé Philip Morris, na tie som zabudol tie su tiež fajn aj keď chuťou niekedy pripomínajú LMky
24
nie, ja normálne fajčím žlté camelky, čo sú podľa mňa najlepšie cigarety na svete. ale kdeže tu prístup k marskám nemám, tak si ich rada sem tam doveziem sme práve s kamarátom minule rozoberali, že jak je to možné, keď človek nemá prístup k tým najlacnejším ikonickým oným, tak si ich potom nehorázne užíva (aj startky krátke si viem veľmi užiť )
29
Marsky sú podľa môjho názoru jedny z najlepších, čo momentálne u nás dostať. A navyše - hoci možno nemajú tabak extra-triedy - majú v tabaku najmenej bordeloidných prímesí.

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Shalom !!! -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...




1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...