

Ňu ňu ňu....
19 komentov
1
foxhound
2. 8.augusta 2020 14:33
Na môj vkus až priveľmi sladké. Nemám rád až takéto medové reči.
3
Je to pekné, ale patrí to skôr do SMS alebo podobných záležitostí.
15
Toto presne som videla keď som mala asi 16, a moja kamoška si našla frajera, ktorý bol takýto romantik a normálne jej každý deň na fb na nástenku dal asi 10 vyznaní lásky v zmysle že:
Lasečka moja si to najlepšíe čo v živote mám a nikdy nedopustím aby sme sa rozišli si moc ťa milujem
Ja ťa tááák strašne ľubkám
žijem preto aby som ti povedal ako veľmi moc ťa ľubim
A teda plus jej tam pridával každý deň tak 3 ľúbostné básničky, a nejaké také tie cringe obrázky zamilované.
Bola to sranda to sledovať potom v komentároch ako sa hádali o tom kto koho viac ľubi
Lasečka moja si to najlepšíe čo v živote mám a nikdy nedopustím aby sme sa rozišli si moc ťa milujem
Ja ťa tááák strašne ľubkám
žijem preto aby som ti povedal ako veľmi moc ťa ľubim
A teda plus jej tam pridával každý deň tak 3 ľúbostné básničky, a nejaké také tie cringe obrázky zamilované.
Bola to sranda to sledovať potom v komentároch ako sa hádali o tom kto koho viac ľubi
18
taketo nieco zvykla pisat vtedy cca 14rocna ciganka o svojom frajerovi a ja som sa vzdy s kamosom fotila, ze minimalne kazde 3 mesiace bol ten frajer niekto iny

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 Shalom !!! - 5
Obrázok od Kobra -
6 Exekutorsky art - 7
Obrázok od Kobra -
8 It's that time again... toto... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Znova som otvoril FB a dozvedel...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo...

1 Semester skončil, čas venovať sa......
2 Nenamaľovaná a strapatá
3 Ide karta.