Pijemzelenycaj
18-ročné dievča, single, narcis, jedi
najnedávnejšie lognutie
17. 5.mája 2024 20:49
5052 dní na BIRDZi
regnutá od 14. mája 2012
Ak chcete schudnut ludia,dajte si vytrhnut dve osmicky!!!! Fakt Za 4 dni, 3kg dole ake tak v mojom pripade je to skor zle
17 komentov
1
subarnica
12. 3.marca 2016 09:16
ja som si dala vytrhnúť všetky 4 no ale nic moc
2
@subarnica naraz??? Jemine..ale tak ja mam celkovo rychly metabolizmus,takze 4 dni na kasiach,polievkach a stavach
4
@strangelove ani mne. Mna poslala na rontgen a zistila ze ak zacnu rast pojdu krivo,tak preventivne mi povedala ze vsecky styri von a oni ani nemuseli nikdy zacat rast,ale ak by zacali,nebolo by to dobre. Tak mi to musel ten chirurgstomato z kosti vysekat
7
@pijemzelenycaj Toto aj mne povedali, že vrchné osmičky mi pôjdu nakrivo von podla rontgenu a vuala, narástli mi krásne a bezproblémovo. Zubári sú s tými osmičkami paranoidný veľmi, ja s nimi nemám problémy vôbec.
8
@subarnica ja som sla ze 2/a potom pojdem dalsie 2 najprv chceli po jednom,ale to som ja nechcela.
@paulieevans jj.ja som najprv nechcela ist,ze naco a potom ma uz jedna zacala tlacit a ak je to dlhodoj,moze ti to vykrivit chrup cely a aj sme sa radili so znamou zubarkou a ona ze radsej von.tak ja ze ok. Ale to je super,ze tebe sli rovno !!
@paulieevans jj.ja som najprv nechcela ist,ze naco a potom ma uz jedna zacala tlacit a ak je to dlhodoj,moze ti to vykrivit chrup cely a aj sme sa radili so znamou zubarkou a ona ze radsej von.tak ja ze ok. Ale to je super,ze tebe sli rovno !!
11
prečo 2? to by ma zabilo tiež... tam tak dlho sedieť a toto znášať
12
@subarnica aby som nemusela 4krat absolvovat,ale len dva. Ved ked mi uz na jednej strane trhaju,tak aj hore,aj dole,to uz je jedno
16
@subarnica robil,aj tam daco vrtal a páčil,ale uplne sikovne to dal tu spodnu ani nvm ako vytiahol a ta horna bola taka,ze aj ja som sa musela do toho zapriet,ale netrvalo to dlho.
17
ja som mala pocit že mi tam odpadne sánka a ja spanikárim z toho blbého pocitu

Napíš svoj komentár
- 1 Y4nn4: Mám radosť z toho, že som našla bankovku o ktorej som si v...
- 2 Retromaniak: youtu.be/kIC0aQ56ASE...
- 3 Abstraktdepres: Život nieje podla očakávaní ; ( Na miesto krkovičky som musel kúpiť karé...
- 4 Chumaj: dnes je vyznamny historicky den, ked vznikol prvy slovensky stat 14.3.1939! Pan prezident...
- 5 Willbebetter: Taky pekny den a mna tak boli hlava, wtf. A este...
- 6 Skvrnka: Pozrite si Louis Theroux: Inside the Manosphere ...
- 1 Y4nn4: Mám radosť z toho, že som našla bankovku o ktorej som si v...
- 2 Retromaniak: youtu.be/kIC0aQ56ASE...
- 3 Abstraktdepres: Život nieje podla očakávaní ; ( Na miesto krkovičky som musel kúpiť karé...
- 4 Azizi: Neuveriteľne ma chytila kvantová fyzika. Celé hodiny, dni, týždne si o tom...
- 5 Chumaj: dnes je vyznamny historicky den, ked vznikol prvy slovensky stat 14.3.1939! Pan prezident...
- 6 Y4nn4: www.youtube.com/watch?v=NaS...
- 7 Willbebetter: Taky pekny den a mna tak boli hlava, wtf. A este...
- 8 Skvrnka: Pozrite si Louis Theroux: Inside the Manosphere ...
- 1 Y4nn4: Už polovica série Black Mirror(posledná séria) vzhliadnutá a stále som nič neohodnotila vyššie ako...
- 2 Stankasalkoo: Zazila som psychozu a bol to uplne najdesivejsi zazitok mojho zivota ; (...
- 3 Retromaniak: youtu.be/qMYxkh224Tg...
- 4 Y4nn4: Mám radosť z toho, že som našla bankovku o ktorej som si v...
- 5 Retromaniak: youtu.be/kIC0aQ56ASE...
- 6 Riniram: Môj dnešný objav www.youtube.com/watch?v=cEV... < 3
- 7 Azizi: Nikdy by som si nepomyslela, že niečo také poviem, ale veľmi mi...
- 8 Abstraktdepres: Život nieje podla očakávaní ; ( Na miesto krkovičky som musel kúpiť karé...
- 9 Azizi: Neuveriteľne ma chytila kvantová fyzika. Celé hodiny, dni, týždne si o tom...
- 10 Tulipanoo: strazim pravidelne psika a vzdy ma potesi, ze ked si lahnem do postele...
