Patriska
7-ročné dievča
najnedávnejšie lognutie
10. 7.júla 2025 15:11
2884 dní na BIRDZi
regnutá od 6. apríla 2018
Nedaruje tu niekto male maca? alebo nepoznate niekoho...
18 komentov
1
diehard
18. 8.augusta 2018 15:54
@fakecocacolazero ..
6
@milgamman čo ja viem, naši potkani sú zvyknutí aj na iné zvieratá ako len potkan. Len pri hadov a varana ich moc nedávame.
12
@patriska ja som si odtial chcela adoptovat macku, no po otazkach typu kam pojde macka ked sa rozidem s muzom, som prestala komunikovat. Jednali tam so mnou ako s deckom. Nikdy viac.
15
@yeya no asi tak nejak s tromi zenami som volala chcela som macku ktora vtedy mala skoncit na ulici nemala kam ist a oni stale otazky typu ci som dost rozumna aby som sa o nu postarala, kde byvam ci name sietky na oknach a dalsich milion otazok, uz som ich viac neriesila..
16
No ja som chcela tiez macku, ktoru nasli v smetnych kosoch a mala som asi horsi vysluch ako pri adopcii dietata. Som sa na ne vykaslala, lebo som bola znechutena tym pristupom a utocnostou. Tu macku si dalsi rok nik neadoptoval, ani sa nedivim. Potom som ju prestala sledovat.
17
@patriska wtf kam konkretne si volala? Ja som odtial komunikovala s pani zo Ziaru a vsetko bolo uplne v pohode
A zase na druhej strane to aj chapem ked k nim skoro denne chodia vyhodene macky v krabici a pod.., keby pracujem v nejakom utulku tiez by som nedala zviera len tak hocikomu bez toho aby som vedela ako zije a aj na sietky a vsetko by som sa pytala lebo ludia vedia byt kokoti a keby som sa s tym denne stretala nedalo by mi sa spravat inak
A zase na druhej strane to aj chapem ked k nim skoro denne chodia vyhodene macky v krabici a pod.., keby pracujem v nejakom utulku tiez by som nedala zviera len tak hocikomu bez toho aby som vedela ako zije a aj na sietky a vsetko by som sa pytala lebo ludia vedia byt kokoti a keby som sa s tym denne stretala nedalo by mi sa spravat inak

Napíš svoj komentár
- 1 3kratadost: Z Amazonu ma uz dlhsie spamuju s jednou pracovnou ponukou. Konecne som sa na...
- 2 Limitles: myslim si ze to tu drzia tí traja kokoti pri zivote a ostatní sa...
- 3 3kratadost: Nemam rad, ked sa nieco pokazi a je to tak nespochybnitelne moja vina,...
- 4 Raketak: naozaj existuju na slovensku debili ktori kupia invsetciny byt v pustnej riti Dubaji ,...
- 5 Willbebetter: Novy ajfon je fajn! < 3
- 6 Dezolat: Hafo Hafo zastekaj nam, ako sa ma Teal -ko -san vo svete? Dostanes...
- 7 Dezolat: XDDD Rok 2026 na Tupkach sa nesie na vlnach false flag. Tam tusim nikto...
- 1 3kratadost: Z Amazonu ma uz dlhsie spamuju s jednou pracovnou ponukou. Konecne som sa na...
- 2 Raketak: ked mate cas skuste sa prehrabat v epstein files aby ste videli ako sa...
- 3 Limitles: myslim si ze to tu drzia tí traja kokoti pri zivote a ostatní sa...
- 4 Willbebetter: Budte obozretni, hackli booking a pisali mi scammeri cez WA a chceli “overit”...
- 5 3kratadost: Nemam rad, ked sa nieco pokazi a je to tak nespochybnitelne moja vina,...
- 6 Chumaj: kurvy mi blokli instagram! za to, ze pisem sexualne komenty v rozpore s...
- 7 Raketak: naozaj existuju na slovensku debili ktori kupia invsetciny byt v pustnej riti Dubaji ,...
- 8 Willbebetter: Novy ajfon je fajn! < 3
- 9 Retromaniak: youtu.be/nPglNjxVHiM...
- 10 Dezolat: Hafo Hafo zastekaj nam, ako sa ma Teal -ko -san vo svete? Dostanes...
- 1 Retromaniak: Kedysi som bol s Lenkaskou kamarát (aspoň aký-taký), ale po tých dávnejších slovách...
- 2 Retromaniak: Zoznamka mi stále ponúka niektoré osoby, ktoré nechcem už vidieť alebo poznať, ...
- 3 3kratadost: Uzasne, ako sa niekto moze dozit 40ky a nevybudovat si ziaden pud sebazachovy....
- 4 3kratadost: Vcera som si dal rest day. Ozajstny rest day, nieze "dnes nejdem cvicit,...
- 5 Bebekex: Muzi, vadilo by vam, keby ste mali ruzovu spalnu? Resp.ruzove trblietave steny...
- 6 Azizi: Keby som mala vybrať len jedného novinára, s ktorým dlhodobo najviac zdieľam takmer...
- 7 Abstraktdepres: Už cítete jarnú atmosféru?
- 8 Tulipanoo: odkedy som korpo krysa, tak si celkom uzivam business casual dresscode a vytiahla...
- 9 Alojzvajciar: Dnes názov článku na Pravde: "Ukrajinci chcú zničiť 50-tisíc Rusov mesačne.". Nie zabiť, ...
- 10 Tulipanoo: na ďalšie školenie o využití AI v marketingu a o tom, ako je...