

Zisli by sa nejake Liky na fotku. Prosim https://goo.gl/6jJdrq
15 komentov
1
smilerrr
13. 7.júla 2015 22:41
Ale to len preto, že si z KE ... ale nemyslim si ze prekonas toho krpca v zelenom.. :/
6
@Smilerrr Neviem kto je tomas ale tak dakujem mu. Kazdy like k dobru
@rocafella A co raz mozem aj ja Zislo by sa mi dôkladne umytie auta.
@rocafella A co raz mozem aj ja Zislo by sa mi dôkladne umytie auta.
10
@lemontreegirlyesyours nie mam len starsieho a ten sa na mna nepodoba Ale je známe ze ja sa podobam na vela ldui alebo oni na mna cize je lachke si nas zmylit.
13
@vladqog diki
@veronikacs Furt sa musi najst niekto kto to zkomentuje. Keby som bol fakt ze fotograf tak nepracujem v roboe za smiesny peniaz ale davno tocim a fotim svadby, billboardy a neviem co. To ze mam smiesny Nikon D3100 s objektivom ktory poriadne neostrí a namiesto 18-55mm funguje len 18-34mm tak to neznamena ze som fotograf
@veronikacs Furt sa musi najst niekto kto to zkomentuje. Keby som bol fakt ze fotograf tak nepracujem v roboe za smiesny peniaz ale davno tocim a fotim svadby, billboardy a neviem co. To ze mam smiesny Nikon D3100 s objektivom ktory poriadne neostrí a namiesto 18-55mm funguje len 18-34mm tak to neznamena ze som fotograf
14
@passarinho prečo si si kupil taký ktorý poriadne neostrí? a keď sa teda ani sám nepovažuješ za fotografa neviem potom čo tie tvoje tagy na fotkách "meno + photography"
15
@veronikacs To len tak z nudy aby mi nikto nekradol fotky a nepovazoval za svoje. On bol dobrý aj ostril, len ocovi spadol a dodrbal sa objektiv. A kedze niesom fotograf tak aj nebudem za svoje kupovat novy.

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ -
2 Mačacia śavāsana - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto... - 6
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
5 Moje nove oblubene farebne kombo -
6 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 7
Obrázok od Protiuder22 -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
