

Obrázok
22 komentov
1
mayben
23. 7.júla 2014 23:27
4
nie, práve naopak, skvelá fotka! kompozícia, tajomnosť, tá obloha, pole...
5
No bolo to trochu upravované ako kazdá fotka. Ale jedine farby aby to, čo malo byt tmavé aby také aj bolo a naopak. PS. nebolo to pole ale zarastené jazierko. Ale som rád že aspoň niekomu sa páčia moje fotky.
6
to je jasné... aj ja často upravujem fotky kvôli farbám... ako som však na manuále, potrebujem to čoraz menej... táto fotka má proste dušu
8
@thegoodlucy JJ fotak mam tiez nastavený na plnom manuále.. A k tomu mam pokazený objektív tak nechce poriadne ostrit tak tiez aj ostrím ručne.
9
mala som rovnaký problém, musela som ho do čiech posielať, opravili, ale občas to robí ešte... neviem kedy sa dočkám nového objektívu, snívam o 50mm 1.8G
10
@thegoodlucy Ja som ho tiez posielal na reklamáciu no povedali mi ze to bola moja chyba cize neopravili nic. Ved 1.8G nieje drahý. 180€ nový a 120-150€ pouzívaný.
11
ja viem že nie je drahý... ale kvôli zlomenej ruke nerobím, čiže nemám mať odkiaľ peniaze, ja už žijem nezávisle od rodičov..
12
@thegoodlucy Tak to hej. Ale pokial nefotis za peniaze tak sa ti ani neoplati kupovat novy objektiv, blesk a zbytocnosti do fotaku.
13
aj som fotila portréty, len akosi časovo nevychádza, od nového roku sa do toho chcem pustiť
16
Kks az som sa zlakla, uplne jak moj frajer to vyzera, este aj take tricko ma a z profilu /teda ten kusok/ je taky isty
Hahha sranda.
Hahha sranda.
18
jasne jasne,chapem .
tak potom asi nemate to iste tricko,ale len podobne.
a ved jasne,kazdy sme originál, ja len ze to je pekna fotka : )
tak potom asi nemate to iste tricko,ale len podobne.
a ved jasne,kazdy sme originál, ja len ze to je pekna fotka : )

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra -
4 It's that time again... toto... - 5
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
5 Moje nove oblubene farebne kombo -
6 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 7
Obrázok od Protiuder22 -
8 Mačacia śavāsana -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
