

Mozem ist takto zajtra na podium, ci sa este na rychlo ostrihat?
18 komentov
1
sudruh1
16. 10.októbra 2015 16:59
Krásne vlásky máš
4
@sudruh1 hej to mi aj mama hovori, len vyzeram jak .....
@janka1997 trochu sa neda a neoplati sa to pre mna strasne rychlo mi rastu vlasy
@janka1997 trochu sa neda a neoplati sa to pre mna strasne rychlo mi rastu vlasy
10
Dosť mi pripomínaš chalana, ktorý ma včera obsluhoval v Prešove v Mariannuse
13
@nicmanenapada a bola si spokojna s mojou obsluhou?
@Janka1997 nechci mat cca 1cm za mesiac. Cize striham sa raz mesacne len teraz som vymeskal jeden mesiac
@Janka1997 nechci mat cca 1cm za mesiac. Cize striham sa raz mesacne len teraz som vymeskal jeden mesiac
16
ty si taky anjelik vyzorovo, taky milááášik birdzu ... tie psie oci, tebe aj na žuvacku hadam zlavu daju ...
18
@vymyslinick Uz som si myslel ze chces zlaté dieta s nevinným klukem a potom som to precital správne
@Sisi092 Uz len ma zostrelit Ani nie milášik ale take nieco ze:"No pozriem co zase za depkarsky status dava ten chlapec". Haha čosi. Mnohokrát ma ešte oklamú a pýtaju viac ako je reálna hodnota.
Uz vazne zvazujem kúpu tej kamery aby ste sa vedeli vzit do mojej koze.
» www.ebay.com/itm/Mini-DV-DVR...
@Mayben to by som o chvilu vyzeral ako Metlák.. strihanie je otazka paru dnoch, ja len ze zajtra budem poskakovat po podiu okolo cmorika a spevakov tak ci nebudem blbo vyzerat aj na kamerach.
@Sisi092 Uz len ma zostrelit Ani nie milášik ale take nieco ze:"No pozriem co zase za depkarsky status dava ten chlapec". Haha čosi. Mnohokrát ma ešte oklamú a pýtaju viac ako je reálna hodnota.
Uz vazne zvazujem kúpu tej kamery aby ste sa vedeli vzit do mojej koze.
» www.ebay.com/itm/Mini-DV-DVR...
@Mayben to by som o chvilu vyzeral ako Metlák.. strihanie je otazka paru dnoch, ja len ze zajtra budem poskakovat po podiu okolo cmorika a spevakov tak ci nebudem blbo vyzerat aj na kamerach.

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ -
3 Mačacia śavāsana -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 5
Obrázok od Kobra -
6 It's that time again... toto... - 7
Obrázok od Kobra - 8
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
