

Pridávam sa ku vám zjazveným neštastníkom
22 komentov
1
silviaaa
12. 9.sept. 2015 23:14
coze sa ti stalo chlapcek
2
@silviaaa Aj by som napisal že som sa pobil, ale pravda je taka že som si drbol so železnou tyčkou plnou silou pod oko a dost hlboko som si to rozťal.
7
@Dumbledore Ale rezat sa na zilach je staromódne. Nech je to aspon vidiet.
@CorHellka vitam vitam 2x stehy a 3x stripy aby sme boli v obraze ze nevyzera to az tak zle na fotke ako to naozaj bolo
@silviaaa presne o to mi slo, kôli tomu som to robil a predsa sa to vydarilo
@artlover ako neboli to ale zase uz teraz som mal jazvy z akne tak ked toto uvidim tak ma drbne.
@CorHellka vitam vitam 2x stehy a 3x stripy aby sme boli v obraze ze nevyzera to az tak zle na fotke ako to naozaj bolo
@silviaaa presne o to mi slo, kôli tomu som to robil a predsa sa to vydarilo
@artlover ako neboli to ale zase uz teraz som mal jazvy z akne tak ked toto uvidim tak ma drbne.
9
Boze ty tu vyzeras tak smutne zufalo ze by som silno objala a lutovala ako tulavu macku a hladkala po vlasoch, lebo mas psie oci level 899. Ale potom si spomeniem na tie tvoje reci machisticke, tak hm..better not !!!
12
@flussica Haha to by mi ani nenapadlo Pri dalsej nehode mozno bude az tak
@sisi092 Jeej to si pekne napisala. Teda az na poslednu vetu Ale fakt az take oci mam? Vela ludi mi to hovori.
@simka1311 Jj moja prava ruka s tyčkou vs ja
@sisi092 Jeej to si pekne napisala. Teda az na poslednu vetu Ale fakt az take oci mam? Vela ludi mi to hovori.
@simka1311 Jj moja prava ruka s tyčkou vs ja
13
@sponkabob To nie ja, to moja shauma. Ja vzdy hovorim ze vyzeram strasne mlado. Forever young, len tu mi to pridalo este to oko, rozstrapatene vlasy a divny pohlad.
19
Ta ja čakám kedy sem hodíš to video.. pred a po..
A čo si porobil?
A čo si porobil?

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ -
2 Mačacia śavāsana - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 It's that time again... toto... - 6
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
5 Moje nove oblubene farebne kombo -
6 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 7
Obrázok od Protiuder22 -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
