

Toto mám vždy pred očami keď počujem meno René :'D
20 komentov
1
olii
25. 10.októbra 2020 19:29
@Fukaj toto
3
inak prave som sa zamyslel, ake baby mi pisu na tindri a fakt si tam asi 1 z mojch najnormalnejsich matchov
9
@slackerbitch hej nečakal to a začal mi písať normálne myslím ale to je staré už Badoo nemám ani sa k tomu nedostanem asi
14
este s tou kytickou si to tam pytalo zakomponovat..dlho som sa tak schuti nezasmial, dik
15
Na tohoto by som nikdy nemal ...ja som velice velice neškodný a nie hentakí jak nevybujačené prasa
18
@olii nie, ale tak normálne teraz poviem ako to bolo na rovinu, aj keď naživo pred tebou asi dosť hanblivo, že páčiš sa mi ako dievča, si pekná a sluší ti to ...páčia sa mi také nižšie baby a ryšavky sú nádherné, ale zle som na to išiel a nemal som sa nechať prvotne uniesť a mať myslenie podľa môjho vtáka ...no a tým som ťa stratil celú
19
@kerrang sklamem ťa nie som vobec nízka ani ryšavá veď v pohode robím si z toho už viacmenej srandu
20
@olii škoda ...aspoň z fotiek sa mi tak dajak zdalo, ale nevadilo by ani keď by si mala nad 165 cm alebo niečo okolo k 170 cm, alebo aj rovnako vysoká ako ja, hoci by som sa cítil už trošku menej ako chlap.. ...ale je to v podstate jedno ...no a tak vlasy máš pekné, tak odfarbené, ale zdravé ...tak ja ani nerozumiem, nechápem tomu ako ma to mohol ten predklon napadnúť, buď výkyv hormónu alebo mi v ňom hučalo trocha a bol som rozhádzaný v tomto nejako
21
fuh no baby vedia tiez riadne divne veci robit, ale skor v inom zmysle napr. je tam nejaka baba, co si ma furt matchne, neodpise, vymaze ma a matchne zas a tak furt dokola a potom je tam strasne vela zien s daddy fetish. ale najlepsie su tie preplastikovane, to sa aj laknem dakedy... vela toho je

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Mačacia śavāsana -
3 Spomíname ♡ -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 5
Obrázok od Kobra -
6 It's that time again... toto... - 7
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...