

meniny su super^^
35 komentov
1
relieforsaddist
28. 8.augusta 2014 20:08
ja dostanem na meniny jednu milku a aj tú darujem to sa nauč
4
by som to všetko rýchlo niekomu dala, aby ma to nepokúšalo
6
ja som dostala vcera na meniny z toho tvojho nakladu len tu milku choco jelly a oreo
11
@feklus nikdyy tie su moje najoblubenejsie
inak mam len stastie ze mam meniny den po mamkinych narodkach a ked mame vela navstev tak sa toto pozbiera od ludi co si na mna spomenu
inak mam len stastie ze mam meniny den po mamkinych narodkach a ked mame vela navstev tak sa toto pozbiera od ludi co si na mna spomenu
13
krista, už len to celé zapiecť do jedného čokoládového koláča
btw duplo ftw
btw duplo ftw
14
Všetko najlepšie!
Máš ich až zajtra a takto si sa nabalila už dnes.
To je život!
Máš ich až zajtra a takto si sa nabalila už dnes.
To je život!
20
ja na meniny nedostávam nič :/
ale tolkoto sladkostí nedostávam ani na narodeniny
ale tolkoto sladkostí nedostávam ani na narodeniny
22
take zapamätatelne na meniny som dostala cez tie 18te meniny: 6 kníh denníkov princeznej...a babka bola pyšná s výberom
26
ty vole, aj ja chcem byt taka oblubena v škole alebo kde si to dostala tolko coklad !! ( dufam, ze si si to nekupila sama aj ked ja si tak kupujem cokoladu k meninam ci narodkam aj inokedy

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Shalom !!! -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...