

V babkinej izbe mi je najlepšie, tak že budem pôsobiť pozitívnejšie (ノಠ ∩ಠ)ノ
20 komentov
1
silviaaa
16. 6.júna 2015 23:58
posobite milo aj s pani mariou
4
8
Uplne mi prisla na rozum scenka zo sexu v meste ked si miranda najala nejaku starsiu ukrajinsku housekeeperku a ta jej zamenila v nocnom stoliku vibrator&kondomy; za panenku mariu a miranda ju vzala do ruky a pyta sa "Who is she and what is she doing here?!"
13
Všetci čo máte také znamienko ste super !!!
Márienka ti ladí k očiam 8)
Márienka ti ladí k očiam 8)
16
@silviaaa ďakujeme, aj dnes sa tu za mňa zakráda
@ssnehulienka snažil som sa myslieť na príjemných ľudí z birdzu,fakt som sa snažil
@purenarcissism tiež že, @glamorous mi dala kompliment, ja odpadnem a samozrejme ďakujem!
@denix @viridissima znamienka na hrad!
@fitoo je to možné, nemám symetrickú tvár aj keď nepijem, často tak pôsobím.
a samozrejme
@beatlesgirl
@ssnehulienka snažil som sa myslieť na príjemných ľudí z birdzu,fakt som sa snažil
@purenarcissism tiež že, @glamorous mi dala kompliment, ja odpadnem a samozrejme ďakujem!
@denix @viridissima znamienka na hrad!
@fitoo je to možné, nemám symetrickú tvár aj keď nepijem, často tak pôsobím.
a samozrejme
@beatlesgirl
19
Som na pol sekundy chytila paniku že "prebohaaaaaaaaaaaa to je Gerard Way"

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ -
3 Mačacia śavāsana -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 5
Obrázok od Kobra -
6 It's that time again... toto... - 7
Obrázok od Kobra - 8
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
