

Vraj, že Steve Tyler má konkurenciu vo veľkohubosti
14 komentov
1
depropex
30. 1.januára 2011 22:26
ach, ten by som si dal
2
@depropex sme napiekli exkluzívnu tortu v obchode nikto sa toho ani nedotkol, jedine čo tam nejaká myš ohlodala konček inak sa celý vyhodil, čo bol obschnutý
3
Ale Steve urcite konkurenciu nema. Steve by to dal na jednu supu cele
6
@flussica jasné... po šírke
@istsinka však počkaj, raz odfotím ako si viem do huby strčiť celú päsť a sladké si kľudne dopraj do leta ďaleko
@istsinka však počkaj, raz odfotím ako si viem do huby strčiť celú päsť a sladké si kľudne dopraj do leta ďaleko
8
@flussica možno si v detstve nešťastnou náhodou natrhol kútiky a my si z neho robíme srandu to nemôže byť sranda žiť s papuľou čo ma po šírke pol metra
9
Ale prosimta.. jemu to len dopomohlo k slave, tak co, ze sa bavime? Maximalne moze miknut plecom a povedat: "enviousness"
10
@flussica ja len tak, že ma napadlo ako mi minulý týždeň hovoril kamoš, že si jeho malý bratranec rozrezal hubu výpletom do tenisových rakiet a vraj má aj pár štychov možno bude raz tiež rockový boh
11
Fuha.. To mozno, ale iste je momentalne iba jedno: Naveky bude nenavidiet vyplete do tenisovych rakiet.

Napíš svoj komentár
-
1 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Kobra -
5 Shalom !!! - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana -
8 Exekutorsky art -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Pozdravujeme z Nórska -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 So spawnikom na bring me the...

1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Vitaj doma ♥
3 Ben Smythe.