Mata399
6. 9.sept. 2013 12:51
Ďalšie jej blogy »
5 dôvodov, prečo nie je slon vhodný ako domáce zvieratko...
Upozornenie: článok nie je vhodný pre citovo labilných ľudí, osoby mladšie jako 18 rokov a ľudí bez zmyslu pre humor…
1./ Ak bývate v dome, kúpa slona by nebola až tak zlá. Slona dáte do garáže, alebo len tak si bude pobehovať po dvore. No horšie je to, keď bývate v bytovke. Ako dostať slona do výťahu? Jedine, že ho naučíte chodiť po schodoch
2./ Mne osobne by mama slona nedovolila, pretože sa mi nevojde do izby Takže další dôvod je, že zaberá veľa siesta..Jedine, že si kúpite trpasličieho slona
3./ Odpad po slonovi. Niektorí sú leniví, keď musia odpratať po psovi, a nieto ešte po slonovi. Si predstavte to kvantum
4./ Nie je to veľmi vhodný spoločník na prechádzky… Ale zase naopak by ste boli veľký frajer…veď kto v okolí má slona?
5./ Piaty dôvod môžete vymyslieť vy a hodiť ho do komentu
Dúfam, že Vás článok pobavil... Ak nie, nevadí...aspoň som zabila nudu na praxi
Návod
14 komentov k blogu
2
ale mohla si ešte na tom zamakať, toto je taká téma že si mohla ísť do úplne brutálnych absurdít a mohlo to byť oveľa vtipnejšie tak ti dám len 4*, ako motiváciu. A píš takéto odveciny, milujem také
3
jazda na slonovi po D1 je kde, alebo zaseknutý slon v auparku, čo tak káva so slonom pri Dunaji na vankúšikoch,
5
a nemali by si ho kupovať ludia,čo majú doma veľa porcelánu,lebo slon v porceláne je hotová katastrofa

Napíš svoj komentár
- 1 Joi: Záblesky
- 2 Kemuro: Éluard
- 3 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
- 4 Mahmut: Stručne, jasne a drsne o tom, ako si stojíme voči prírodným bytostiam
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Mahmut: Pre tých, ktorí chcú naozaj rozvinúť svoju osobnosť. Tí, ktorí nechcú, nech nečítajú
- 3 Soyastream: Čerstvá
- 4 Kemuro: Gradient
- 5 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 6 Kemuro: Padilla
- 7 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 8 Joi: Záblesky
- 9 Kemuro: Éluard
- 10 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?


páči sa mi to!