

Ten pocit ked vies, ze v posteli ostanes sam. Mozes si uvarit jedlo ktore mam rad
17 komentov
1
grinder
28. 11.novembra 2019 19:15
hrachová s párkom a krutónmi?
3
boa skoda, ale asi by som nespekuloval a dal by som si za tanier
4
v deň, keď som zistila, že niekto varí fazuľovú s párkami, umrela moja nádej v ľudstvo
8
@pubertslatinocelny to bolo na teba
Nech si každý je, komu čo chutí, ja som sa len musela podeliť o moju traumatickú spomienku
Nech si každý je, komu čo chutí, ja som sa len musela podeliť o moju traumatickú spomienku
13
@pubertslatinocelny ti to nestačí? Som si raz objednala fazuľovú (alebo šošovicovú?) polievku a čakala som takú fajn, hustú, so smotanou, ako som zvyknutá z domu
A prišla mi divná tekutina s plávajúcimi párkami a len máločo ma sklamalo viac
A prišla mi divná tekutina s plávajúcimi párkami a len máločo ma sklamalo viac
14
@mielikki @Pubertslatinocelny vy dvaja, viete o tom ze to nie je polievka? je to len oprazena cibulka na bravcovej masti, po chvilu pridane na tensie nakrajane parky potom len vytrepana plechovka fazule a miesat pokial to nie je mazlave nech sa vypari voda. Plus dokoreniť podla chuti, v minulosti som si tam pridalval este hriby ale nemal som
16
@martin093 nevedel som. Ale hore si ty aj grinder pisal "hrachová" a "fazuľová", tak som z toho usudzoval, že skutočne ide o polievku

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?

Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Shalom !!!
Obrázok od Kobra