Klasický deň študenta, je streda, štvrtok treba vstávať do školy ale to je nepodstatné lebo je 23.05 a v bare, ktorý je bližšie ako škola a dokáže vás vcucnúť rýchlejšie ako cvičenie z algebry, sa zas koná študentská .. plnka .. streda, kde sa oplatí ísť ak sa chcete tlačiť, čakať na pivo 10 minút, minúť peniaze a ísť triezvy ako šrot spať s pocitom, že vstávate za 3 hodiny. Správny študent vtom nevidí žiadne negatíva a tak ide.

Fúziky žiadne, hipster zo mňa nebude, gate, voňavé ponožky, že keby ich použili v minulosti v koncetračnom tábore nemuseli by pušťať plyn, zelené tričko.. modré som mal na fotkách minulý týždeň, sveter neee nechcem vyzerať ako, že ma čaká mama pred vchodom, pozriem ešte raz do zrkadla, všetko super..reálne fakt strašné... ale to sa spraví, voňavka z októbrového katalógu špičkovej módy oriflame, ktorý som dostal na Vianoce od babky a je vystarané.

Idete s pocitom, ktorý človek nadobudne, keď pozerá americké filmy.. ten keď vojdete do baru a všetci vám dávajú ťukes, lebo ste najlepší v univerzitnom futbale a každý vás pozná. Nie nie, dvere si otvorte sám a buďte radi, že si vás všimne obsluha.

Dnes som gentleman nechcem sa opiť ako starý bazerant, dám si piňakoládu a zázvorové mochítko, po 3 kolách neviem kde je server a kde juh, totálne na šrot chodím pomedzi ľudí.... dobre späääääť... žiadne kraviny... pivo, vodka - redbull, parádne kombo, ktoré vás naštartuje na celý večer a môže vám byť jedno čo robíte a ským ste.

Po dobrej chviľke sa oplatí trochu roztancovat všetko čo máte v tele. Nevadí, že neviete tancovať ani ste nikdy nevedeli, redbull vám pridá na štýle a vodka vás naučí to ostatné. Vaša pomätená hlava tancuje viedenský valčík pri ladnej housovej hudbe, pohyby jak pri mŕtvici, každý vie že tancujete úplne zle.. musíte len nájsť rovnako triezveho človeka.

Vtom vidíte prvú holku, ktorá je po pár poldeci najkrajšia v okolí, princezna.. no jasné Kúsok triezveho rozumu vás však ešte trochu drží a len tak postávate, bohužiaľ druhá strana hlavy vás otočí úplne na iný smer a už robíte najväčšiu hlúposť večera.

Robíte kroky ako Forest Gump, keď začal behať.. blížite sa k holke na parkete, pomedzi ľudí, predstavy ako si zatancujete a potom si ju zoberiete za ženu a budete žiť na veky vekov... dobrá blbosť, jasné že ide len o to jedno, zatancovať si .. tak dobré nielen to

Človek na šrot zvykne robiť blbé rozhodnutia a činy, robíte asi to najhoršie.. vrháte sa na holku lebo určite bude chcieť tancovať. Ešte stále si myslíte, že ste v matrixe, omyľ.. ten 100 kg bravčiak za ňou nieje SBSkar ale jej priateľ..sixboxer, riaden trtko, lebo vás nechápe.. áno to BMW v základnej výbave na leasing vonku je jeho ... a priateľke nedá ani 5 euro na latte, keď ide s kamarátkami do mesta, chodí do posilky aby mu vyškrtli vstup na pernamentke, aby si mohol dať status o tom, koľko natlakoval a spravil si selfie pri zrkadle z 10kg jednoručkou.

Tak ako ste rýchlo prišli, tak rýchlo aj cítite zem parketu, lebo chalanovi sa nepáčilo, že chcete tancovať s jeho priateľkou. Ten čo vás zhodil vás postaví hneď aj hore, dostávate druhú šupu a už si nepamätáte absolútne nič.

Ani neviete ako, už sa len zobúdzate v posteli, na tvári pár grafických úprav, photoshop by to nespravil lepšie.. žalúdok sa necíti ešte na rannú kavu, celé telo by najradšej ďalej spalo.. a nemáte na výber, štvrtok ležíte a snažíte sa vspomenúť si čo sa vlastne stalo. Ale ináč, úspešný večer...takmer.

 Napínavý príbeh
Komentuj
 fotka
relieforsaddist  11. 4. 2015 09:20
fajn text
 fotka
vreskot000  11. 4. 2015 20:35
bolo to celkom super
 fotka
antifunebracka  12. 4. 2015 15:13
zavist, bracho
Napíš svoj komentár