

Quo vadis?
18 komentov
1
17shano
1. 3.marca 2011 19:34
Páči sa mi.
4
@17shano pevne verím, že si myslel tú slečnu, lebo som to nefotila ja, ale istá mladá dáma, čo má rada kávu
12
pôsobivá atmosféra a aj pekne zachytená myšlienka
Tá čo odchádza je p. Zima?
Tá čo odchádza je p. Zima?
15
@johnysheek to len nasvedčuje tomu, že kráča s dobou Aj keď táto zima čo bola, bola a ešte niekde aj je, bola celkom biela a mrazivá. No teraz už vážne neviem čo si myslieť
16
@ardonaiel pani Zima bola od nepamäti biela, bledá, chladná a taká..
viem že sa v tejto dobe mení pohľad na všetko a o chvíľu budú anjeli tí s rožkami a čerti tí so svätožiarou, ale ten čas tu ešte nie je, takže ani pani Zima by nemala byť predstavovaná ako temná (čítaj v tmavom oblečená) bytosť s ohnivými vlasmi
ps: i keď to tak nevyzerá, blíži sa doba ľadová, tak neviem či práve "ohnivá zima" kráča s dobou..
čo samozrejme nevylučuje, že @lilu áno
(fuu ale som sa z toho vymotal lol )
viem že sa v tejto dobe mení pohľad na všetko a o chvíľu budú anjeli tí s rožkami a čerti tí so svätožiarou, ale ten čas tu ešte nie je, takže ani pani Zima by nemala byť predstavovaná ako temná (čítaj v tmavom oblečená) bytosť s ohnivými vlasmi
ps: i keď to tak nevyzerá, blíži sa doba ľadová, tak neviem či práve "ohnivá zima" kráča s dobou..
čo samozrejme nevylučuje, že @lilu áno
(fuu ale som sa z toho vymotal lol )
17
Povedz tej mladej dáme čo to fotila, že si vyberá pekné objekty na fotenie ... alebo ani nemusíš

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Shalom !!! -
10 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...