

https://www.reddit.com/r/Tinder/
14 komentov
1
kviatek
7. 11.novembra 2022 09:34
akoze co henten kkt cakal? ked odpise zene, ze "nice" ? najlepsie, ze tinder je plny takych retardov, ktori lajknu 90% zien no ked pride na konverzaciu tak to dopadne podobne...a potom ti chlapcekovia vyplakavaju presne na tychto subredditoch, fnuk fnuk
3
no jasne, uz to aj zmazal, lebo vsetci mu tam pisali holu pravdu, ktoru kkti proste nedokazu prijat » www.reddit.com/r/Tinder/commen...
11
@1 a ta odpoved "oh, ok" bola v poriadku?
ved akoze, clovek moze odpisat jednym slovom niekedy, ked nema cas a neskor sa k tomu vratit a nadviazat na konverzaciu. Nechapem tu potrebu, ihned mu pisat ze je kok a nudny.
ved akoze, clovek moze odpisat jednym slovom niekedy, ked nema cas a neskor sa k tomu vratit a nadviazat na konverzaciu. Nechapem tu potrebu, ihned mu pisat ze je kok a nudny.
12
@varlatan @11 jednoslovne odpovede si pis tak s kamosmi, no ak chces niekohe zbalit alebo si na zoznamke, tak vela stastia
13
@kviatek @12 suhlasim, ale ta jej reakcia tiez nie je ok. Ak si uz na zaciatku konverzacie vyzaduje neustalu pozornost ako male decko, moze byt rad, ze to nikam neviedlo

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... - 3
Obrázok od Kobra -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Kobra -
6 Shalom !!! - 7
Obrázok od Kobra -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 @Tequila kamo , dnes som... -
3 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
4 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
5 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
6 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
7 Aký je váš postoj k manželstvu? - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 So spawnikom na bring me the...
1 Znova som otvoril FB a dozvedel...
2 Ben Smythe.
3 Vitaj doma ♥