Kolosko
33-ročný muž
najnedávnejšie lognutie
dnes 01:19
4008 dní na BIRDZi
regnutý od 30. marca 2012
Vedeli, ste ze iba 10 percent ludi na tejto planete sa ma lepsie ako slovaci? Horsie sa maju v Azii, v Afrike, v Juznej a strednej Amerike. Lepsie sa maju ludia len v zapadnej Europe, v Severnej Amerike a v Australii. To je presne 10 pecent ludi.
Komenty k statusu
1
tomas55555
30. 1.januára 2023 19:33

Niektorí Afričania sa majú lepšie než tu niektorí birdzáci...
2
Toto sú materiálne a subjektívne merítka. Napr. ja by som sa mal ešte horšie v USA (a v ich kópiach) než tu teraz na Slovensku. A väčší plat a pod. by to nezachránili. Najhoršie by to už len mohlo byť v nejakom Ghete alebo v nejakom otroctve prípadne v nejakom komunistickom štáte, ktorý by mi bránil študovať a zaoberať sa vecami, ktorými sa zaoberám.
3
well, to su fakty, ktore priemerneho Slovaka nezaujimaju..
Rovnako ako rozne fakty, napriklad v Etiopii je odhad, ze zomrelo na nasledky 2-rocnej vojny 300-800k ludi ...zla zdravotna starostlivost, kdesi v rural areas..vidiek ludia cestuju do nemocnice 4-5h a viac, uplatky co sa nedaju s kauzami na SVK porovnavat atd..
Vela ludi si spravi nazor na zaklade noviniek z pofidernych zdrojov a iny nazor neexistuje. Na vsetko je jednoduche riesenie, 0 poznatky o tom ako funguje trh s energiami ale uz zajtra by sme mali mat vlastnu elektraren a nizke ceny... Harabin pravidelne v YT trendoch
Rovnako ako rozne fakty, napriklad v Etiopii je odhad, ze zomrelo na nasledky 2-rocnej vojny 300-800k ludi ...zla zdravotna starostlivost, kdesi v rural areas..vidiek ludia cestuju do nemocnice 4-5h a viac, uplatky co sa nedaju s kauzami na SVK porovnavat atd..
Vela ludi si spravi nazor na zaklade noviniek z pofidernych zdrojov a iny nazor neexistuje. Na vsetko je jednoduche riesenie, 0 poznatky o tom ako funguje trh s energiami ale uz zajtra by sme mali mat vlastnu elektraren a nizke ceny... Harabin pravidelne v YT trendoch
5
Inak zaujímavé je, že vo svete pribúda čoraz viac samovrážd a ľudí na antidepresivach a v top priečkach je aj tých 10%, ktorí sa majú akože najlepšie...

Napíš svoj komentár
- 1 James98: Hladali ste si už babu na Modrom koníkovi? Funguje to?
- 2 Karlotiskot: Som robieval brigádnika v sklade v jednych potravinách tak pred 20 rokmi a nám...
- 3 Clarise: Ahojte chcela by som sa spýtať a potrebovala by som poradiť asi hlavne baby...
- 4 Lukaso121: Hladal som sa ci som neni dlžník volakde a zatial nič, a Vy ?...
- 5 Lenkaska1: Potrebovala by som obyčajnú poličku v špecifických rozmeroch, viem kúpiť dlhšiu a niekde...
- 6 Lostinthedark: Roky ubehli a stale je to vtipne youtu.be/vSK3maq8Cyk...
- 7 Kolosko: Az nato debilko, ze ja som mal pred 20 rokmi krasne huste ulizane...
- 8 458katka: moje bozky sú večné
- 1 Kolosko: Zistil som ZAVAZNU vec vazeni Birdzaci! Osoba ktora sa skryva pod nickom Lostinthedark je...
- 2 Lostinthedark: Staré dobré časy, keď som bol Zajko a nie Andulienka Narcisová. Tomáš, ...
- 3 James98: Hladali ste si už babu na Modrom koníkovi? Funguje to?
- 4 Tequila: Nový podcast je vonku, tento x sme rozobrali, zhejtili a ofrflali Oscary ...
- 5 Karlotiskot: Som robieval brigádnika v sklade v jednych potravinách tak pred 20 rokmi a nám...
- 6 Clarise: Ahojte chcela by som sa spýtať a potrebovala by som poradiť asi hlavne baby...
- 7 Lukaso121: Hladal som sa ci som neni dlžník volakde a zatial nič, a Vy ?...
- 8 Lenkaska1: Potrebovala by som obyčajnú poličku v špecifických rozmeroch, viem kúpiť dlhšiu a niekde...
- 9 Lostinthedark: Roky ubehli a stale je to vtipne youtu.be/vSK3maq8Cyk...
- 10 Kolosko: Az nato debilko, ze ja som mal pred 20 rokmi krasne huste ulizane...
- 1 Kolosko: Zistil som ZAVAZNU vec vazeni Birdzaci! Osoba ktora sa skryva pod nickom Lostinthedark je...
- 2 Karlotiskot: Ako minule som si ráno povedal po zobudení, źe nemám rád psa a...
- 3 Kolosko: Mama mi hovori: Vsetci na mna v Lidli pozeraju ako na vrahynu, pretoze...
- 4 Patrixo: Jak odisla manzelka do porodnice tak 3 dni pes odmietal potravu a bol apaticky.....
- 5 Teal: Bol som von so svojim smradľavým čoklom, celý som prišiel zajebaný lebo som...
- 6 Lostinthedark: Staré dobré časy, keď som bol Zajko a nie Andulienka Narcisová. Tomáš, ...
- 7 Fukaj: Mam strasne nutkanye kupit micru k11 CG13DE, vyhadzat introš, hodit tam litrovu...
- 8 Thunderstorm: Trojdnove vikendy su top < 3 minuly sme boli na Phi Phi, tento...
- 9 Kolosko: Minule som si urobil ako spravny anglican caj s mliekom, a musim uznat...
- 10 Karlotiskot: Keď som začínal v Brne ako skladoš som videl ako niečo vbehlo pod destu....