Klidopido
33-ročný muž, bi, jedi
najnedávnejšie lognutie
9. 6.júna 2026 09:07
6481 dní na BIRDZi
regnutý od 27. septembra 2008
Úplne sa "teším", že budem súčasťou plnených vlakov, dnes.
Status, 7. 1. 2014 13:29
Ako môže byť niekto tak tupý a nevedieť čítať s pochopením.
Status, 5. 1. 2014 14:57
Mám sen previezť sa NY metrom
Status, 5. 1. 2014 00:57
Ach, toto chce niekoho stáleho do života...
Status, 4. 1. 2014 22:59
Ach, toto chce niekoho stáleho do života...
Status, 4. 1. 2014 22:59
No toto bude rok!
Status, 1. 1. 2014 22:10
Tak a zas sa kuká na seriál
Status, 1. 1. 2014 13:35
ta som dobojoval až sem sa
Status, 1. 1. 2014 00:00
Milujem "Možnosť C"
Status, 31. 12. 2013 23:02
Mal by som viac rozprávať
Status, 30. 12. 2013 23:51
Asi som sa do toho môjho telefonu trochu zamiloval
Status, 29. 12. 2013 22:53

