Klidopido
33-ročný muž, bi, jedi
najnedávnejšie lognutie
9. 6.júna 2026 09:07
6483 dní na BIRDZi
regnutý od 27. septembra 2008
chcem jesť ale no ... skúšam s tou Mayou 11 robiť lolec to je
Status, 21. 12. 2010 12:26
Blbé sny...
Status, 19. 12. 2010 23:06
Akurát mi ho zhoršili... zase tým o čom nevedia ani ceknúť...
Status, 18. 12. 2010 22:22
od stredy koloruje... kks koho to má baviť??? aspoň to bude užitočná vec
Status, 18. 12. 2010 11:27
veselo koloruje... a zýva nad tým už 3 deň
Status, 18. 12. 2010 11:20
dal do kopy tým animátorov a grafikov... spoľahlivých
Status, 18. 12. 2010 10:16
Ja som home, len tak mimochodom, a je tu otrava
Status, 17. 12. 2010 09:58
Omnoho viac sa mi páči Autodesk Maya ako 3DS Max/GMax
Status, 16. 12. 2010 12:16
ide makať, a snáď aj zarobí raz za to
Status, 15. 12. 2010 13:19

