Klidopido
33-ročný muž, bi, jedi
najnedávnejšie lognutie
9. 6.júna 2026 09:07
6483 dní na BIRDZi
regnutý od 27. septembra 2008
Zase som tu, vidno, že sa doma nudím
Status, 9. 3. 2011 10:19
Zase som tu, vidno, že sa doma nudím
Status, 9. 3. 2011 10:19
Som v podbledlom stave... len to nedať znáť.
Status, 17. 2. 2011 22:11
To dnes všetci spia alebo ma nepozvali na žúrku???
Status, 14. 2. 2011 22:56
by sa mal niečoho napiť
Status, 8. 2. 2011 16:13
číslo 5 stále žije
Status, 6. 2. 2011 22:38
Zoberiem si dve knížky a budem čítať vo vlaku aj na intráku
Status, 6. 2. 2011 15:18
No a dvdčko nalomené pri strede.. len aby nepuklo
Status, 6. 2. 2011 09:55

