Klidopido
33-ročný muž, bi, jedi
najnedávnejšie lognutie
9. 6.júna 2026 09:07
6482 dní na BIRDZi
regnutý od 27. septembra 2008
Hum.. len či sa mi to všetko posťahuje
Status, 9. 7. 2011 18:14
Teraz jaksi kneviem vôjsť do obchodu
Status, 9. 7. 2011 14:02
Asi by som mohol začať rezať okineka zase, že?
Status, 9. 7. 2011 13:54
Snáď sa nenahnvá
Status, 6. 7. 2011 22:44
Ach tie baby.. prečo sa ontujú aj do toho čomu samé nechápu
Status, 6. 7. 2011 22:19
jáj boha so simulátorom
Status, 6. 7. 2011 14:08

