

Chvíľka pre seba
15 komentov
1
mia246
21. 11.novembra 2015 15:56
super (y)
3
žial nie ale učila som sa ten proces ako jednu z tém na skúšku ...čiže viem o tom dosť! a bol to veru rozporuplný proces.. sú tam spomenuté aj procesy s ostatnými či len čisto Tisom?
4
@mia246 Sú tam aj procesy s Machom a Ďurčanským, ale som len na začiatku, tak uvidím čo ešte prinesie tá kniha
8
@yacopsae výborne. načo niekto písal celú knihu, keď ty si to dokázal zhrnúť v jednej vete? gratulujem.
9
Bola to fraška celé, pán Jozef Tiso je otec národa a v každom meste by mal mať postavenú bustu
11
@Yacopsae keby nie je toho tvojho "keketa", tak teraz pravdepodobne hovoríš po maďarsky..
Každý deň chodím okolo jeho rodného domu v Bytči a vždy ma hreje na duši keď tam vidím zopár zapálených sviečok a pekných odkazov od ľudí
Každý deň chodím okolo jeho rodného domu v Bytči a vždy ma hreje na duši keď tam vidím zopár zapálených sviečok a pekných odkazov od ľudí
12
@where ...áno, a toľko ľudí hrialo v tej dobe, keď pokapali vďaka tomuto "svätému" mužovi. Ono každá minca má dve strany. A existujú iné knihy spomienok ľudí tak nejak z "opačnej" strany, kde sa človek dočíta tiež kadečo. Každopádne to s tou maďarčinou je kravina jak mraky.
14
najkrajsia cast jeho zivota bola ked sa kolisal na sibenici jak ovisnuty tlsty kkt vraj sa aj dosral

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
