

Obrázok bez popisu č.1008877
18 komentov
1
passarinho
15. 1.januára 2016 23:43
to si ty? :o
3
ejhá krásavica. Inac ak chces aby mi prislo aj upozornenie na tvoju odpoved tak treba kliknut na "Zareaguj" na pravo od mojho komentu alebo oznacit zavinacom s menom alebo cislom komentu @2
6
@jasterica123 rad pomôžem ak sa dá
@Inversi ale nepreháňaj zase. Napríklad tie hodinky co som nasiel sa mi nikto neozval cize 0 bodov. A zase nikomu kto pýta drobné tak nikomu nedávam.
@Inversi ale nepreháňaj zase. Napríklad tie hodinky co som nasiel sa mi nikto neozval cize 0 bodov. A zase nikomu kto pýta drobné tak nikomu nedávam.
8
11
@inversi Dal som dal, ako mladý. Ledva som nieco mal a dal som. Ale ked som napriklad ho/ju stretol znovu a pri sebe mal pivo alebo cuco/cigy tak ma to preslo. Alebo ze pýta, skrčené nohy akoze amputované. Alebo je na vozíku, prídeš do obchodu a zázračne ho vidiš stáť. Uz sa nedá takým ludom veriť. Ak bude chcieť niekto vodu, jesť tak nemám problém im niečo dať, ale ked peniaze tak ako sorry nemám.
@8 Asi neboli až také cenné. Musím dať ujovi nech mi ich ohodnotí a dam do záložne.
@8 Asi neboli až také cenné. Musím dať ujovi nech mi ich ohodnotí a dam do záložne.
13
14
akoze si tu uz dlhsie a zabudla si heslo ci ako ? teraz moc nechapem
15
@torpedo08 anoo vytvorila som si ho keď som hľadala pomoc ohľadom jednej temy, odpoveď som tu našla a viac som tu už nechodila teraz som tu čítala články a musela som si obnoviť heslo aby som tu mohla chodiť

Napíš svoj komentár
-
1 Shalom !!! -
2 Exekutorsky art - 3
Obrázok od Kobra -
4 :d cute - 5
Obrázok od Kobra -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
