

29 komentov
1
216marek216
3. 11.novembra 2013 21:56

ooo i like you
10
ak sa este rozumies aj autam mas pri tomto vyzore u mna velke plus
15
nesnažil som sa k ničomu dospieť, takže k ničomu ...a sám nad tým teraz uvažujem, že ako som sa k tebe dostal ...komentovala si niečo na priznej.cz...nejakú holku čo sa jej páčia tanky a nemá frajera kvôli tomu či čo, ale že ako som sa dostal na priznej.cz mi je úplnou záhadou!!!
16
@EFYKES áno to je možné ja tam chodím za to,že sa tam dá občas zabaviť na príspevkoch a tej dievky mi je ľúto chúďa
17
a na priznej.cz som sa dostal z časovej osy dievčaťa, ktoré olajkovalo fotku na fb stránke, ktorej som spoluadmin...riadna reťaz
a ľúto? čo ja viem...podľa mňa chalani majú také dievčatá radi ako tam ona písala...apropo o tých tankoch ste si potom písali?
a ľúto? čo ja viem...podľa mňa chalani majú také dievčatá radi ako tam ona písala...apropo o tých tankoch ste si potom písali?
22
vravím, že tam nič nepridávam ...ten čo tú stránku spravil ma tam pridal ako spoluadmina a teraz mi chodia všetky upozornenia, keď sa tam niekto pridá a niečo olajkuje...tak aspoň môžem očumovať dievčatá, keď nejaké sa zjavia...a toto bol presne ten prípad
23
a náhodou o fotke marošovho otca otvárajúceho okno na ponorke aby vyvetral po robení praženice hovorí vyše 200 ľudí!
27
veď nič sa nestalo nemusíš...kto ho nepozná tak je to aj tak dosť odveci ....hoci ty ak si niekde z fuleku tak by si aj mohla teoreticky

Napíš svoj komentár
-
1 Tak keď nie leopardí kožuch, ...
-
2 +3k, co vy slecna? Uz...
-
3 Tajne rokovanie v KLDR!
- 4
Obrázok od Trevor1994
-
5 Korfu
- 6
Obrázok od Lejla32
-
7 Dovolenka v juni je top!! Aj...
-
8 Keď ti majiteľ oznámi, že...
- 9
Obrázok od Lytaryta
-
10 JEALOUS'ly
-
1 Komunikacia s robosmi z bytu nad...
-
2 Dalsi placko a uboziak ( tohto...
-
3 @RAKETAK Prajem vela ststia.
-
4 Yessss! Jarný Youtube recap je tu....
-
5 Ferrari sú rakovinou motorsportu
- 6
Obrázok od Ladydoga
-
7 Lietadlo posvetil pan farar Kuffa, ...
-
8 The balkon
-
9 „Hello, sh¡t. We’re Born...
- 10
Obrázok od Limitles
-
1 Richard vam odkazuje ze sem nechodi
-
2 Vlasový updejt. riskla som to...
-
3 Vinted as its finest
- 4
Obrázok od Thunderstorm
-
5 Kruh sa uzavrel. Srdečne gratulujem.
-
6 Ze vyzeram sexi v holej hlave?...
-
7 Jedna z vecí ktoré na Gruzínsku...
- 8
Obrázok od Thunderstorm
-
9 Je to lepšie ako byť slepý...
-
10 10 dní po predošlom screenshote