Inspireflow
26-ročné dievča, na chlapcov
najnedávnejšie lognutie
21. 10.októbra 2025 11:07
4255 dní na BIRDZi
regnutá od 26. apríla 2014
Čo je najviac klišé hláška ktorá vám z nejakého dôvodu zarezonovala? (Na kontexte nezáleží)
8 komentov
1
james98
17. 7.júla 2020 18:44
Včera som presne nad tým premýšlal, že to tu napíšem - mal som tvorčiu náladu a napadlo mi ich asi 10. Dnes už tak nie. Ale pokiaľ môže byť hoc aké klišé - tak som začal nedávno pozerať Akty X. Klasika, 90. roky, takmer v každej scéne na seba vyťahujú zbraň. A nemôžem z tých otrepaných hlášok, ktoré sa dookola opakujú ako (v českom dabingu): "Vzdejte se! Nemáte šanci!" Fuj, vždy mi z toho príde zle.
5
@Rocafella Nemal si to mazať, teraz mi tu jebe 5 notifikácií od teba Ale hej, seriál by to trocha oživilo. Predstavujem si to komando z Prepoštskej ulice ako vyjednáva s mimozemšťanmi.
6
Pre mňa najvýraznejší konverzačný turn off: "výnimka potvrdzuje pravidlo".
9
@james98 ako tak rozmýšľam, pre mňa je asi najviac keď akože postava neklame a pôsobí presvedčivo "Neviem o čom hovoríš." Veľmi zlé
10
@9 Môže byť ale celkovo je asi najväčšie filmové/seriálové klišé, ktoré vidíš všade - Deus ex machina resp. nečakaný rýchly zásah odnikiaľ, ktorý často nie je ani vysvetlený. Ak máš seriál s 300 časťami a ten agent FBI sa v tam proste v každej časti práve v ten potrebný moment zjaví aby celú situáciu zachránil Takže hlavná postava nikdy neumrie ani keby čo bolo.
11
“Po búrke vyjde slnko neboj.” Toto ma vie priam nasrat keď to počujem

Napíš svoj komentár
- 1 Lejla32: Mne sa asi sníva, ze sa normalizuje a bagatelizuje chytanie cudzích ludi za...
- 2 Mytickaentita: ľúbim sa špárať v starých knihách vianočných receptov a nachádzať tam bločky ešte z...
- 3 Kobra: Na Ferovy si internet zgustol. Navyše, prišiel o všetko. Ospravedlnil sa, všetko...
- 4 Lejla32: Potrebujem dnes večer okolo 17 este odoslať balík, tak aby prišiel do Vianoc....
- 5 Lytaryta: njn, títo (nejmín) 2, LostinDark, a Teal - alejo, mozu...
- 6 Milgamman: Reálne sa mi tu nedá nahrať fotka z nového mobilu. To je slayáda
- 7 Teal: Keď ste si ma navarili, tak si ma aj zedzte!
- 8 Ruotong: Konecne TikTok trend s ktorym sa dokazem stotoznit youtube.com/shorts/4pSk...
- 9 Lytaryta: ale Búrka ...
- 10 Raketak: ... isto Milkinis vyraba Milka ? preco su tie Milkinis taky shiiiiit ? ...
- 1 Lostinthedark: Kamo strasne sa hlboko zamyslam nad realitou takto potme a tvrdnu mi bradavky z...
- 2 Lejla32: Mne sa asi sníva, ze sa normalizuje a bagatelizuje chytanie cudzích ludi za...
- 3 3kratadost: Zacinam mat silno negativny vztah k bruseniu superoceli... Strasne vysoky skill floor.
- 4 Mytickaentita: ľúbim sa špárať v starých knihách vianočných receptov a nachádzať tam bločky ešte z...
- 5 Abstraktdepres: Ten SPS kurier je hrozný. 15teho mu firma dá balík a ani 18teho ho...
- 6 Thunderstorm: Za tento rok 2.2kg svalovej hmoty hore. Spočko som.
- 7 Kobra: Na Ferovy si internet zgustol. Navyše, prišiel o všetko. Ospravedlnil sa, všetko...
- 8 3kratadost: Gordon Ramsay sa veru nemylil, ked vravel, ze vsetok bordel treba OKAMZITE...
- 9 Lejla32: Potrebujem dnes večer okolo 17 este odoslať balík, tak aby prišiel do Vianoc....
- 10 Hel14: Aké zaklínadlo treba použiť aby toto tu nahralo akúkoľvek fotku??
- 1 Willbebetter: Mam velku radost, som v office ja a 10 ITckarov a vsade v...
- 2 Lostinthedark: Kamo strasne sa hlboko zamyslam nad realitou takto potme a tvrdnu mi bradavky z...
- 3 Nahodnyokoloiduci1: Rozmýšlam že darujem spermie do spermobanky, a kopu spermií, takže budem mať...
- 4 Bebekex: 17 rokov som nemala kratke vlasy. It's tiiiiiiiiime
- 5 Lejla32: Mne sa asi sníva, ze sa normalizuje a bagatelizuje chytanie cudzích ludi za...
- 6 3kratadost: Zacinam mat silno negativny vztah k bruseniu superoceli... Strasne vysoky skill floor.
- 7 Lejla32: Ja uz fakt neviem ci ma nieco prekvapi z Rakuska..oficialny list z uradu, ...
- 8 Mytickaentita: ľúbim sa špárať v starých knihách vianočných receptov a nachádzať tam bločky ešte z...
- 9 3kratadost: Pokial ide o energetiku, vzdy som vedel, ze FR to vymysleli celkom...
- 10 Abstraktdepres: Ten SPS kurier je hrozný. 15teho mu firma dá balík a ani 18teho ho...