

Obrázok bez popisu č.1082015
15 komentov
1
thunderstorm
17. 3.marca 2021 13:56
a ak sa nebojím ani jedného?
4
@thunderstorm @3 nie každý zubár ma ale zmluvu s poisťovňou alebo ked aj má tak nie každý zákrok je hradený z poistenia
5
no základom je jednoznačne starostivosť o zuby, to do značnej miery pomáha predchádzať potrebe zákroku
dávam za zuby 2x30€ ročne za dentálnu hygienu a beriem to ako dlhodobú investíciu do svojho zdravia, nepríde mi to ako vysoká čiastka
dávam za zuby 2x30€ ročne za dentálnu hygienu a beriem to ako dlhodobú investíciu do svojho zdravia, nepríde mi to ako vysoká čiastka
6
A keď som ochotná nechať tam aj 4 výplaty, len aby som to necítila, tak som čo?
8
@thunderstorm tak áno sú ludia ktorý nemajú ani jeden kaz ale to je v dnešnej dobe skôr výnimočné,ja mám kamarára zubára ktorý mi účtuje len to čo musí (napr len materiál) a vždy je to viac ako 30€
11
@8 ale veď nerobí ti nejaký zákrok každý rok, či? tu stojí jedna plomba okolo 50€ a hodinku v zubárskom kresle a máš pokoj na 15-20 rokov.
kým neprefetuješ zuby a nepotrebuješ implantáty si v pohode
kým neprefetuješ zuby a nepotrebuješ implantáty si v pohode
13
@thunderstorm tak zakaždým nie ale mám aj jednu korunku ktorá by ma dnes vyšla tak na 500€,pred 7 rokmi stála 150
15
@thunderstorm @14 podla toho akej,vraj najtrvácnejšia je zlatá ale nechcel som vyzerat ako rapper kedže to je predný zub ?

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Mačacia śavāsana -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
7 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 @Tequila kamo , dnes som... -
7 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
8 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 10
Obrázok od Kobra